Top 10انتخاب سردبیر

تئوری های دیوانه کننده طرفداران برای فیلم های معروف

جالب‌ترین، درخشان‌ترین و جسورانه‌ترین تئوری‌های دیوانه‌وار طرفداران درباره‌ی فیلم‌های معروف، همین‌جا است. برای بررسی این تئوری‌ها با آریامووی همراه باشید.

همه‌ی فیلم‌های آدام سندلر باهم مرتبط می‌شود

یکی از تئوری‌های دیوانه‌واری که درباره آدام سندلر مطرح می‌شود، این است که احتمالاً قهرمان‌های فیلم‌های او در جهانی باهم مرتبط می‌شوند. این تئوری حتی درباره فیلم بر من حکمرانی کن (Reign Over Me) نیز صادق است. اما چگونه این فرضیه امکان‌پذیر است؟ آدام سندلر سیستم نام‌گذاری ویژه‌ای برای شخصیت‌هایی که خودش آن‌ها را می‌نویسد، دارد. به‌طوری‌که اسم کوچک همه‌ی شخصیت‌ها به حرف y ختم می‌شود. این سیستم باعث مطرح‌شدن تئوری‌هایی مبنی بر ارتباط این شخصیت‌ها با یکدیگر است. جالب است بدانید سندلر گفته احتمال دارد در آینده این شایعه طرفداران در قالب داستانی در یک ویران شهر پسا آخرالزمانی به تصویر کشیده شود.

 

پیشوای عالی اسنوک در فیلم جنگ ستارگان همان جار جار بینکس است!

این تئوری دیوانه‌وار را می‌توان یک از قدیمی‌ترین و خنده‌دارترین فرضیه‌های مطرح‌شده درباره جنگ ستارگان دانست. بر همین اساس رهبر اسنوک بعدها به‌صورت جار جار بینکس نمایان می‌شود. ریشه این تئوری از توضیحات اندی سرکیس درباره شخصیت اسنوک و شباهت او به گونگان های مطرود است. بنابراین با اتکا به این تئوری می‌توان انواع جراحی‌های زیبایی را در دنیای جنگ ستارگان متصور شد! درهرصورت این تئوری با مرگ اسنوک به پایان رسید و اگر دوست دارید هنوز هم می‌توانید او را جار جار بینکس تصور کنید.

 

بیل را بکش و از گرگ‌ومیش تا سحر؛ فیلم‌هایی در جهان تارانتینویی

کوئنتین تارانتینو در مصاحبه‌ای که در سال ۲۰۱۶ انجام داد، تأکید کرد نه‌تنها همه‌ی فیلم‌های ساخته‌شده توسط  او در یک جهان واحد به وقوع می‌پیوندند، بلکه فیلم از گرگ‌ومیش تا سحر (From Dusk Till Dawn) ساخته رابرت رودریگز (فیلمی با نویسندگی تارانتینو) نیز در همان دنیا در حال وقوع است. همین حرف زمینه‌ساز تئوری‌های دیوانه‌وار طرفداران درباره احتمال ساخت اثری بااین‌حال و هوا است. دنیایی را تصور کنید که خشونت آن به‌اندازه‌ی بیل را بکش فانتزی است، خون‌آشام‌های خشن از گرگ‌ومیش تا سحر به آن وارد شدند و همه‌ی این اتفاق‌ها پس از ترور هیتلر ( اشاره به فیلم حرامزاده‌های لعنتی)  می‌افتد!

 

ئی تی یک جدای مخفی است!

ئی تی موجودی فرازمینی است که ضمن توانایی معلق کردن اجسام رابطه‌ی بسیاری خوبی با بچه‌ها دارد. او با ظاهری پیر و چروک شبیه به راهب‌ها است. بر اساس این تئوری دیوانه‌وار، ئی تی درواقع یک جدای متمرد است که از دنیای جنگ ستارگان به زمین تبعیدشده ! ناگفته نماند که گونه‌های شبیه به او کاملاً در جنگ ستارگان وجود دارند. بی‌شک با خود فکر می‌کنید، جنگ ستارگان بدون ئی تی هم یک برند معروف جهانی است و فیگورهای شخصیت‌های آن در سرتاسر دنیا به فروش می‌رسد. بااین‌وجود چه نیازی به بیان این تئوری‌ها است؟ شاید فرضیه جهان‌های موازی بتواند پاسخی به سوالتان باشد.

 

جان ویک برنامه آموزشی ماتریکس است

پیش‌ از این یک تئوری مبنی بر اینکه فیلم‌های جان ویک دنباله‌‌ای مخفی بر ماتریکس است، منتشرشده بود. می‌خواهیم پا را فراتر بگذاریم و تئوری دیوانه‌وار دیگری را مطرح کنیم. جان ویک یک برنامه آموزشی است. بر اساس بازی ویدویی Path Of Neo، نئو در حال آموزش مبارزه در سطوح مختلف بازی است؛ بنابراین می‌توانیم نتیجه بگیریم جان ویک ما را به دنیایی می‌برد که در آن نئو در حال یادگیری فنون مبارزه است! علاوه بر حضور لارنس فیشبرن در هر دو فیلم، غیرنظامیان یا همان مردمان عادی نسبت به قتل‌ها و ترورهایی که در اطرافشان اتفاق می‌افتد، کاملاً منفعل هستند. این موارد همه و همه نشانگر دنیای مجازی است که جان ویک در آن حضور دارد.

 

ویلی وانکا؛ آدام خوار

بر اساس این تئوری دیوانه‌وار ویلی وانکا، شخصیت اصلی و معروف فیلم چارلی و کارخانه‌ی شکلات‌سازی یک قاتل تمام‌عیار است! طرفداران بر این باورند که درواقع بچه‌ها از گردونه‌ی مسابقه خارج نمی‌شدند بلکه توسط نقشه‌ای از پیش تعیین‌شده به سمت مرگ می‌رفتند. برای اثبات این تئوری دلایل زیادی ارائه می‌شود. یکی از این دلایل تعداد صندلی‌های وسایل نقلیه‌ای است که بچه‌ها را در بخش‌های مختلف کارخانه جابه‌جا می‌کند. اگر این فیلم را با دقت بیش‌تری تماشا کنید، متوجه می‌شوید تعداد صندلی‌ها دقیقاً برابر تعداد بچه‌های باقی‌مانده است؛ بنابراین احتمالاً ویلی وانکا پیش‌تر نقشه قتل بچه‌ها را کشیده است.

 

فریس بولر وجود خارجی ندارد

قدمت این تئوری دیوانه‌وار به‌اندازه‌ی قدمت اینترنت است. بر اساس این تئوری فریس بولر در فیلم مطرح مرخصی فریس بولر اصلاً وجود خارجی ندارد و ساخته‌وپرداخته ذهن شخصیت اصلی داستان یعنی کمرون است.  شکستن دیوار چهارم در فیلم مرخصی فریس بولر دلیلی برای اثبات این تئوری است. دیوار چهارم اصطلاحی سینمایی به معنای از بین رفتن فاصله‌ میان بازیگر و مخاطب است. به‌عبارت‌دیگر مانند فیلم فایت کلاب (باشگاه مشت زنی) ما در حال تماشای یک توهم هستیم. درهرصورت به نظر می‌رسد فریس بولر نمادی از برون‌ریزی فانتزی‌ها و ترس‌های سرکوب‌شده‌ی کمرون است.

 

جعلی بودن جهان واقعی در ماتریکس

دریکی از دنباله‌های ماتریکس، نئو در حین صحبت با آرشیتکت رویای ذهنی مبنی بر نجات ترینتی را متصور می‌شود. بر اساس این تئوری از این لحظه به بعد نئو هیچ‌وقت ماتریکس را ترک نکرد. چرا؟ چون از این لحظه به بعد است که قدرت‌های نئویی در دنیای واقعی را به دست می‌آورد. این تئوری همچنین توضیح می‌دهد چطور برنامه‌ای مثل مأمور اسمیت می‌تواند انسان زنده‌ای را به تصرف خود درآورد.

 

دانی در فیلم لبوفسکی بزرگ وجود خارجی ندارد!

این تئوری دیوانه‌وار بیش‌تر به یک ایده‌ سرگرم‌کننده شباهت دارد. بر این اساس شخصیت دانی از دوستان دود و والتر از ابتدای فیلم وجود خارجی نداشته و درواقع شبحی از رفیق قدیمی است که در ویتنام کشته‌شده و تنها زمانی که خاکسترش به دست باد سپرده می‌شود مجال استراحت می‌یابد. درواقع هیچ مدرکی برای اثبات قطعی این تئوری وجود ندارد. در این زمینه سوالاتی از برادران کوئن پرسیده شد. آن‌ها در کمال صداقت پاسخ دادند که تمام شخصیت‌های این فیلم خیالی و ساخته‌وپرداخته ذهن آن‌ها است و نمی‌توانند به این شایعه واکنش نشان دهند.

 

پالپ فیکشن: روح مارسالس والاس در کیف سامسونت است

پالپ فیکشن یا داستان عامه‌پسند یکی از معروف‌ترین و پربحث ترین فیلم‌های تارانتینو است که اتفاقاً تئوری‌های دیوانه‌وار بسیاری نیز برای آن مطرح‌شده است. یکی از این تئوری‌ها روح مارسالس والس در کیف سامسونت است! برای اثبات این فرضیه دلایل زیادی مطرح می‌شود مهم‌ترین دلیل تعجب شخصیت‌ها از دیدن محتوای درخشان کیف سامسونت است محتوایی که ما هیچ‌وقت موفق به دیدن آن نمی‌شویم. از سوی دیگر به چسب زخم پشت گردن مارسالس والاس دقت کنید، به باور بسیاری این چسب می‌تواند نمادی از محل خروج روح والاس باشد. جالب است بدانید به باور بسیاری محتوای درخشان و سری کیف سامسونت درواقع چیزی نیست به‌جز الماس‌هایی که در فیلم سگ‌های انباری دزدیده‌شده بود. تئوری جالبی که می‌تواند نخ اتصال فیلم‌های تارانتینو به یکدیگر باشد.

 

تایتانیک دنباله‌ی پنهانی ترمیناتور!

 

با اطلاعات جک درباره دریاچه ویسوتا و سانتا مونیکا که در زمان وقوع فیلم وجود خارجی نداشتند، شروع می‌کنیم. بر همین اساس شواهدی برای این تئوری دیوانه‌وار وجود دارد که نه‌تنها جک یک مسافر زمان بود بلکه در زمان وقوع حادثه در کشتی حضور داشت تا از غرق شدن تایتانیک مطمئن شود. از سوی دیگر جک از خودکشی رز جلوگیری می‌کند، اتفاقی که اگر به وقوع می‌پیوست کشتی حداقل باید برای یافتن جسد رز توقف می‌کرد و درنتیجه تایتانیک در روز موعود غرق نمی‌شد! درنتیجه جک نه‌تنها یک مسافر زمان است بلکه یک ربات ترمیناتور است تا از زنده ماندن رز (یا کشته شدن سایرین) اطمینان حاصل کند. همه‌ این موارد دانش عجیب او در انتخاب فرد مناسب برای زنده ماندن را نشان می‌دهد.

 

موجودات فضایی فیلم نشانه‌ها درواقع شیاطین هستند

این روزها نام واکین فینیکس در بیش‌تر اخبار سینمایی شنیده می‌شود به همین دلیلی بد نیست نگاهی به تئوری‌های دیوانه‌وار درباره فیلم نشانه‌ها با بازی فینیکس، بی‌اندازیم. نشانه‌ها فیلمی درباره تقابل ادیان و مذاهب گوناگون است. این تئوری بیان می‌کند نیروهای شر در این فیلم درواقع به فضا تعلق ندارند و از جایی در جهنم سرچشمه می‌گیرند. به‌عبارت‌دیگر ما از ابتدا با موجودات فضایی سروکار نداشتیم بلکه این شیاطین هستند که باور انسان‌ها را به بازی گرفته‌اند. جالب است بدانید بیگانگان یا همان موجودات فضایی به آب حساسیت دارند و در نزدیکی مکان‌هایی که آب باشد نمی‌روند. این مورد نیز می‌تواند نمادی از آب مقدس برای مسیحیان باشد.

 

 

جیمز باند اسم رمزی است که به مامورین مختلف داده می‌شود

مخاطبان پذیرفته‌اند که جیمز بند به‌عنوان یک مورد استثنایی، شخصیتی است نامیرا که در قید زمان نیست و بازیگران مختلفی می‌توانند به‌جای او نقش‌آفرینی کنند. اما شاید این پذیرش بر پایه‌ی تئوری‌های دیوانه‌واری به وقوع پوسته باشد. تئوری اسم رمز بیان می‌کند جیمز باند درواقع مثل ۰۰۷ یک اسم رمز است که به مأمورین گوناگون داده می‌شود. این تئوری اثبات می‌کند که چرا مأمور ۰۰۷ دوست دارد لقبش را به رخ اشرار و خلاف‌کاران بکشد. درنتیجه این تئوری می‌تواند پاسخ خوبی برای این پرسش باشد که چرا جیمز باند هیچ‌وقت پیر نمی‌شود و نمی‌میرد (درواقع ممکن است پیش‌تر بارها مرده باشد).

 

سه کاراکتر فیلم‌های تیم برتون، مشابه یکدیگر هستند

شخصیت‌های فیلم‌های تیم برتون اغلب لاغر و تیره بالباس‌هایی گوتیک هستند. بااین‌وجود سه شخصیت در تمام فیلم‌های او از این قاعده مستثنایند. اول فرنکن وینی در فیلمی به همین نام که باعث بازگشت سگ محبوبش به زندگی شد. دوم ویکتور ون دورت در عروس مرده که او هم صاحب یک سگ بود و سوم جک اسکلینگتون در کابوس قبل از کریسمس. درهرحال این تئوری است که توسط طرفداران تیم برتون مطرح می‌شود و صحت آن هنوز تائید نشده.

 

فروزن، گیسو کمند، پری دریایی کوچولو و تارزان در یک جهان اتفاق می‌افتند

دیزنی علاقه خاصی به ترکیب داستان‌های مختلف باهم دارد. اما گاهی این اتفاق در مورد آثاری کاملاً نامأنوس رخ می‌دهد و سروصدای زیادی به پا می‌کند. در انیمیشن فروزن داستان با مرگ والدین شخصیت اصلی داستان در اقیانوس شروع می‌شود. بر اساس تئوری‌های دیوانه‌وار طرفداران این سفر به‌منظور شرکت در جشن بازگشت راپونزل در گیسو کمند بوده. جالب است که جزئیات کشتی میان دو انیمیشن فروزن و پری کوچولو دریایی شبیه به هم است. این تئوری وقتی عجیب‌تر می‌شود که بفهمید والدین السا و آنا در اقیانوس نمی‌میرند بلکه پس از به دنیا آوردن یک پسر کوچولو، در جنگل نابود می‌شوند. آن پسر کوچولو تارزان است!

 

 

ذهن برن استارک، جیمی لنیستر را کنترل می‌کند

گیم آف ترونز به‌عنوان یکی از برترین سریال‌های تاریخ شناخته می‌شود. حتماً به یاد دارید که در پایان اپیزود اول جیمی لنیستر برن استارک کوچک را از پنجره به بیرون پرتاب کرد. ازاینجا به بعد طرفداران برای فهمیدن ادامه ماجرا ترغیب شدند. برن پس از سقوط کاملاً فلج شد اما توانست قدرتی برای کنترل ذهن به دست آورد و به کمک آن حتی ذهن هودور و گرگ دست‌آموز خود را کنترل کند. بر اساس یکی از تئوری‌های دیوانه‌وار طرفداران، برن با استفاده از کنترل ذهن جیمی لنیستر باعث رخ دادن حادثه‌ سقوط شد. ما در فصل‌های بعدی متوجه شدیم که برن درواقع همان کلاغ سه چشم است و توانایی سفر در زمان و ورود به ذهن سایرین را دارد. بنابراین دور از ذهن نیست که برن استارک به ذهن جیمی لنیستر واردشده و باعث سقوط می‌شود. این اتفاق برن را برای سفر به‌عنوان کلاغ سه چشم آماده می‌کند.

 

 

سندی در ابتدای فیلم گریس مرد

این تئوری دیوانه‌وار از صفحه فیس بوک سارا میشل گلر می‌آید. بر همین اساس در طول ترانه‌ی شب‌های تابستان دنی جان سندی را نجات می‌دهد و می‌گوید: «او تقریباً غرق‌شده بود.» در پایان فیلم می‌بینیم که اتومبیل زوج فیلم در ابرها محو می‌شود. بر اساس این تئوری سندی از ابتدای فیلم غرق‌شده بود و کل داستان زاییده‌ ذهن بدون اکسیژن او است و این می‌تواند دلیل خوبی برای چگونگی پایان این فیلم موزیکال باشد.

 

درباره واقعی نبودن نمو در فیلم در جستجوی نمو

در ادامه یکی از تئوری‌های دیوانه‌وار درباره‌ی شخصیت‌های معروفی که درواقع وجود حقیقی ندارند را باهم بررسی می‌کنیم. نمو در انیمیشن در جستجوی نمو درواقع حقیقی نیست و از غم و اندوه مارلین برای از دست دادن تمام اعضای خانواده‌اش در ابتدای فیلم نشآت می‌گیرد.  جالب است بدانید واژه‌ نمو در لاتین به معنای هیچ‌کس است و همین مورد آن را غم‌انگیز می‌کند. کاربران اینترنتی حتی پنج مرحله اندوه مستتر در سفر این دلقک ماهی بیچاره برای یافتن فرزندی که ندارد را شناسایی کرده‌اند. چانه‌زنی با دوری درواقع بهانه‌ای است تا ناامیدی از یافتن نمو، فرزندی که هرگز وجود نداشته، از بین برود. این انیمیشن تلاش ذهنی یک پدر برای کنار آمدن با مرگ فرزندش است.

 

کاراکتر اصلی جاده خشم، مد مکس اصلی نیست

اگر فیلم مد مکس۲ در سال ۱۹۸۱ را دیده باشید، حتماً پسربچه‌ وحشی را به یاد می‌آورید که از روکاتانستی یک جعبه‌ موسیقی هدیه گرفت. جعبه‌ موسیقی که شخصیت تقریباً صامت تام هاردی در فیلم مد مکس؛ جاده‌ خشم، با خود داشت. جالب است بدانید این تئوری اصلاً از اهداف این فیلم نبوده و جورج میلر کارگردان فیلم ضمن تعجب از این تئوری می‌گوید این ایده بسیار جالب است. به‌هرحال احتمال دارد میلر این تئوری عجیب و ادامه‌ی این ماجرا را در سری‌های بعد مد مکس به تصویر بکشد. به نظر می‌رسد باید برای این دنباله هیجان‌انگیز چندین سال صبر کرد.

 

تئوری‌های دیوانه‌وار بسیاری درباره‌ی جادوگر شهر اُز وجود دارد

قدمت جادوگر شهر اُز به‌اندازه‌ای است که تئوری‌های دیوانه‌وار بسیاری درباره آن مطرح‌شده باشد. تئوری‌هایی که بعضی از آن‌ها در دل داستان اصلی گنجانده‌شده است؛ بنابراین مضحک است اگر تنها یکی از آن‌ها انتخاب کنیم. بعضی از مواردی که در فیلم به آن‌ها اشاره‌شده است می‌تواند نمادی از تفکرات مختلف باشد؛ مثلاً پوپولیسم (مرد حلبی نمادی از کارگران، مترسک نمادی از کشاورزان و…)، فمینیسم (مرد قدرتمندی که در معرض کلاه‌برداری قرار می‌گیرد) و….

 

 

الویس پریسلی نه‌تنها زنده است، بلکه در فیلم تنها در خانه حضور دارد!

این تئوری دیوانه‌وار در زمان پخش فیلم تنها در خانه مطرح شد. همان‌طور که در تصویر می‌بینید، در سکانسی از این فیلم مردی در پس‌زمینه حضور دارد که شبیه الویس پریسلی است! همین سکانس کافی بود تا طرفداران پادشاه فرضیه مرگ دروغین او را مطرح کنند. بااین‌حال پس از گذشت سال‌ها ثابت شد این تئوری دروغ است و مانند فرضیات دیدن الویس پریسلی در تصاویر بشقاب‌پرنده، هیچ سندیتی ندارد.

 

فیلم فارگو یک مرگ واقعی را رقم زد!

اگر فیلم فارگو ساخته برادران کوئن را دیده باشید حتماً جمله‌ ابتدایی این فیلم یعنی «بر اساس داستانی واقعی» را به یاد دارید. جالب است بدانید همین جمله که هنوز صحت آن کاملاً مشخص نیست. مرگ یک زن را رقم زد! ماجرا ازاین‌قرار است که Takako Konishi وقتی در برف‌های فارگو حوالی مینه سوتا به دنبال پول‌های دفن شده می‌گشت، مرد و جسد او چند روز بعد پیدا شد. علت مرگ این زن برداشت اشتباه او از واقعی بودن داستان این فیلم، بیان‌شده است.

 

درخشش درباره ماجرای فرود جعلی بر روی ماه است

فیلم مستند اتاق ۲۳۷ بیان می‌کند که بسیاری از مردم درباره‌ نحوه‌ ساخت یک فیلم اطلاعی ندارند و حتی گاهی ممکن است کارگردان‌های بزرگی مثل استنلی کوبریک به جزئیات و طراحی صحنه و لباس بی‌توجه باشند. همین بی‌توجهی زمینه‌ساز به وجود آمدن تئوری دیوانه‌واری درباره‌ فیلم درخشش شد. بر اساس این تئوری درخشش درواقع فیلمی درباره فرود جعلی  بر روی ماه است. استنلی کوبریک کارگردان این فیلم پیش‌تر فیلمی از فرود بر روی ماه ساخته بود که به باور بسیاری یک فیلم جعلی بود. بر همین اساس درخشش درواقع تلاش کوبریک برای کنار آمدن با این جعل است! عکس آپولو ۱۱ روی ژاکت دنی می‌تواند دلیلی برای اثبات این تئوری باشد. تئوری که توسط Milena Canonero طراح لباس درخشش رد شد و به گفته‌ او استفاده از این ژاکت ایده‌ فکر نشده‌ او بوده و کوبریک در آن هیچ دخالتی نداشته.

 

نوسفراتو؛ یک خون‌آشام واقعی

نوسفراتو را می‌توان ازجمله اولین فیلم‌های ترسناک صامت دانست که داستان یک خون‌آشام را روایت می‌کند. جالب است بدانید تئوری دیوانه‌واری که درباره این فیلم مطرح‌شده است از فیلمی به نام سایه خون‌آشام ساخته‌ی الیاس مرهیگه،  با بازی جان مالکوویچ، می‌آید. این فیلم درباره مراحل ساخت نوسفراتو است. نکته جالب وحشتناک این است که بر اساس ادعای این فیلم بازیگر نقش خون‌آشام در فیلم نوسفراتو یک خون‌آشام واقعی است!

 

 جیمی نوترون در محله‌ای تحت نظر دولت زندگی می کند

تئوری دیوانه‌وار بعدی به یک از معروف‌ترین انیمیشن‌های دوران کودکی بسیاری از ما برمی‌گردد. شخصیت جیمی نوترون در انیمیشن «جیمی نوترون؛ پسر نابغه» پسر ده‌ساله‌ای با ضریب هوشی بالا است که دست به اختراعات دیوانه‌واری می‌زند. اما تابه‌حال فکر کردید چرا هیچ‌کس جلوی او و اختراعات دردسرسازش را نمی‌گیرد؟ پاسخ این سؤال در تئوری هواداران نهفته است، چون جیمی عضوی از یک آزمایشگاه پیچیده و عجیب دولتی است. از سوی دیگر احتمالاً جیمی و دوستانش از طریق مهندسی ژنتیک به‌صورت ابر بچه‌هایی باقدرت خارق‌العاده به وجود آمده‌اند.اشتیاق بسیار کم به‌اصطلاح والدین این بچه‌ها در برابر اختراعاتشان، می‌تواند دلیلی برای اثبات این تئوری باشد. از سوی دیگر سر بادام‌زمینی شکل جیمی می‌تواند نشانه‌ دیگری از تمایز این شخصیت با سایرین باشد.

 

 دو هیولای دریایی در فیلم شکل آب حضور دارند

دو ساعت نمایش رابطه‌ عاشقانه میان یک زن و یک ماهی کار سختی است که فیلم شکل آب به‌خوبی از عهده‌ آن برآمده است. اما اگر داستان با آنچه ما تصور می‌کنیم متفاوت باشد چه؟  بر اساس این تئوری دیوانه‌وار ما در این فیلم با دو موجود دوزیست سروکار داریم! برای اثبات این تئوری بار دیگر به مواردی مانند حرف نزدن شخصیت اصلی (الیسا) و رشد آب‌شش در پایان فیلم توجه کنید. بر اساس این تئوری الیسا از ابتدا دوزیست بوده و تحول او در پایان فیلم درواقع بیانگر بخشی از آناتومی او است که برای سال‌های طولانی نادیده گرفته‌شده بود. این تئوری می‌تواند موارد عجیب و غافلگیرکننده‌ای مانند تمایل جنینی او به آب را توضیح دهد. (vigiato)

 

 

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن