بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آدریان پالیکی (Adrianne Palicki)

۶ مه زادروز بازیگر جذاب، محبوب و دوست داشتنی، آدریان پالیکی (Adrianne Palicki)

 

 

آدریان پالیکی (Adrianne Palicki) (زاده ۶ می ۱۹۸۳) بازیگر آمریکایی است. از فیلم‌های معروف او می‌توان به فیلم جی.آی.جو: تلافی اشاره کرد. آدریان پالیکی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۲۰۰۵ در فیلم Popstar به کارگردانی Richard Gabai بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال جمعه شب های روشن، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای آدریان پالیکی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Aaron Carter، Alana Austin، David Cassidy و Kimberly Kevon Williams را تجربه کرد.

آدریان پالیکی در سال ۲۰۰۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم آدریان پالیکی در این سال، بازیگری در سریال جمعه شب های روشن و فیلم Seven Mummies به کارگردانی Nick Quested محسوب می‌شود.آدریان پالیکی سال ۲۰۰۵ در سریال جمعه شب های روشن نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند.

آدریان پالیکی توانست با بازی در سریال جمعه شب های روشن تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کایل چندلر، Connie Britton،Aimee Teegarden و Brad Leland بر تجارب او افزود. آدریان پالیکی علاوه‌بر سریال جمعه شب های روشن، سال ۲۰۱۳ در سریال ماموران شیلد نیز بازی کرده است. آدریان پالیکی این‌بار با یعنی کارگردان سریال ماموران شیلد و هنرمندانی چون Clark Gregg، Ming-Na Wen، Brett Dalton و Chloe Bennet همکاری داشت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن