مینی سریال

بونگ جون هو (Bong Joon-Ho) جزئیات جدیدی درباره مینی سریال Parasite (انگل) اشکار کرد

بعد از اینکه انگلِ (Parasite ) یکشنبه گذشته جایزه اصلی SAG را برای عملکرد عالی توسط بازیگران در یک فیلم کسب کرد، کارگردان بونگ جون هو (Bong Joon-Ho) جزئیات جدیدی درباره مینی سریال Parasite برای HBO به اشتراک گذاشت…

به گزارش آریامووی، بونگ جون هو، فاش کرده است که سریال Parasite داستان های زیادی را در مورد شخصیت های هر فیلم به نمایش می گذارد ، که به ظاهر احتمال حضور بازیگران اصلی در این سریال را تأیید می کند.

وی همچنین سریال اینده اش در HBO با آدام مک کی را یک “فیلم شش ساعته” توصیف کرده است که تمام ایده هایی را که او نتوانسته در دو ساعت فیلم جای دهد، نشان می دهد.

بونگ گفت:

”خب من تمام این ایده های اصلی را از زمان شروع نوشتن فیلمنامه جمع کرده بودم. “من نمی توانستم تمام این ایده ها را در مدت زمان دو ساعت فیلم نشان بدهم ، بنابراین همه آنها در iPad من ذخیره شده اند و هدف من از این مینی سریال ساخت یک فیلم بلند شش ساعته است. “

او همچنین درباره یکی از داستانهای احتمالی که ممکن است در مینی سریال به نمایش درآید صحبت کرد. این داستان درباره خدمتکار آلرژیک به هلو ، ماه-گوانگ است، که توسط لی یونگ-یون به تصویر درامده است.

“به عنوان مثال هنگامی که خانه دار اصلی مون گوانگ (لی یونگ-یون) در اواخر شب دوباره برمی گردد ، اتفاقی برای صورت او افتاده بود. حتی شوهرش در مورد آن سؤال کرد ، اما او هرگز پاسخ نداد. ” “من می دونم که چرا صورتش کبودبود و یک داستان برایش دارم و گذشته از آن چرا او از وجود این پناهگاه اگاه است؟ او چه ارتباطی با آن معمار دارد که از این پناهگاه آگاه است؟ بنابراین من تمام این داستانهای پنهان را که ذخیره کرده ام ، دارم “

فیلم انگل دو خانواده را دنبال می کند: خانواده پارک ، که تصویری از ارزوی ثروت هستند و خانواده کیم ، تصویری از یک خانواده سخت کوش فقیر هستند و نه چیزی بیشتر. این شانس یا سرنوشت بود که این دو خانواده را با هم روبرو کرد و خانواده کیم فرصتی طلایی را احساس می کند. کی وو، نابغه خانواده کیم که در سنین دانشگاه است،  خانواده اش را به عنوان اموزگار و روانشناس هنری ، به خانواده پارک وارد میکند. خیلی زود یک رابطه همزیستی بین این دو خانواده شکل می گیرد. خانواده کیم از خدمات لوکس “ضروری” بهرمند میشوند در حالی که خانواده پارک به کلی خانشان را از دست میدهند. هنگامی که یک مزاحم دیگر آسایش تازه ی کیم ها را تهدید می کند ، یک نبرد پنهانی و وحشیانه برای تسلط شروع می شود که باعث نابودی اکوسیستم شکننده بین خانواده های کیم و پارک میشود.

انگل یا پارازیت یک داستان عجیب و غریب در مورد دو خانواده است که در جهانی جدا اما در عین حال کاملاً یکسان هستند و یک واقعیت قابل توجه از دنیایی را که ما در آن زندگی می کنیم به تصویر می کشد. ستارگان فیلم لی سون کیون(A Hard Day) -چو یو جونگ (Obsessed) -چویی وو شیک(Okja)- پارک سو دام(The Priests)- چانگ هه جین (poetry).

بونگ و مک کی این سری محدود را تولید می کنند. شرکت های Kate Street Picture دوو چوی ، میکی لی چو یانگ Cj Entertainment  ، فرانسیس چانگ ، و شریک مک کی در صنایع Hyperbole Industries ، کوین مسیک نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت می کنند. کری کو CJ با همکار تهیه کننده اجرایی ،فرد لی CJ همکاری مشترکی خواهد داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن