اخبار روز فیلمها

به نقل از کارگردان تاد فیلیپس (Todd Phillips)، فیلم جوکر (Joker) از کامیک ها پیروی نمی کند

شاید نیاز باشد تا طرفداران دنیای کامیک برای پاییز امسال و فیلم جوکر (Joker) توقعاتشان را کمی پایین بیاورند!

به گزارش آریامووی، در حالیکه گفته میشود این فیلم جدید کمپانی Warner Bros احتمالا از لحاظ ریشه و اساس و اوریجین بر اساس کاراکتر شرور دنیای DC یعنی جوکر است ، دستیار نویسنده/کارگردان فیلم یعنی تاد فیلیپس (Todd Phillips) میگوید که از هیچ کامیکی برای روایت داستان فیلم استفاده نکرده است.

در واقع فیلیپسی که فیلمهای Hangover و War Dogs را از وی تماشا کرده ایم ، فیلمی اقتباسی و نشات گرفته از کاراکتر جوکر را ساخته است ، فیلمی با رگه هایی از فیلم Taxi Driver و در سالهای ۸۰ شهر نیویورک ، با ریت R و بزرگسال و بازیگری خیلی خوب ، بدون در نظر گرفت اینکه فیلم قرار است فرنچایز باشد و باید نتیجه ی این دست پخت جدید فیلیپز چه از آب در می آید.

مرتبط ← کارگردان تاد فیلیپس (Todd Phillips) بزرگسال و ریت R بودن فیلم جوکر (Joker) را تایید کرد

در این جوکر جدید ، واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) را در نقش اصلی میبینیم و مردی به اسم Arthur Fleck و تبدیل شدنش از یک استند آپ کمدین به موجودی ترسناک و فیلیپز در تازه ترین مصاحبه اش صراحتا اعلام کرده است که موقع قلم زدن فیلمنامه با کمک Scott Silver ، به کامیک های اصلی این شخصیت استنادی نداشته است.

هیچ چیزی از دنیای کامیک های این شخصیت را دنبال نکردیم و شاید طرفداران بخاطرش روانی بشن ، ما ورژن خودمون رو نوشتیم و پرداختن به اینکه چنین جوکری از کجا میتواند بیاید و چگونه تغییر رفتار می دهد. چیزی که برای من جالب است این است که فیلم ما ، پرداختن و تعریف داستان جوکر نیست ، فیلم ما ، روایت جوکر شدن این مرد است…

با توجه به این صحبتها ، حضور بتمن در فیلم را کنسل شده بدانیم و گویا فیلیپز تمایل بیشتری برای یک فیلم روانپریشی/جنایی دارد و چی از این بهتر؟ جوکر های زیادی تا به حال داشته ایم ، در دنیای سینما ، تلویزیون و بازی و بهرحال بعد از ان حضور رویایی Heath Ledger در The Dark Knight و اسکار گرفتنش ، شاید چنین جوکری از واجبات دنیای سینما بود و با توجه به اینکه احتمالا در ونیز امسال نیز فیلم حضور داشته باشد ، میتوان فیلم را از شانس های اسکار و گلدن گلوب نیز در نظرگرفت.

مرتبط ← اولین تریلر فیلم جوکر (Joker) با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix)
مرتبط ← نگاهی دقیق تر به اولین تریلر منتشر شده از فیلم مورد انتظار Joker (جوکر)

جوکر جوکر جوکر

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن