Top 10اخبار روز فیلمهافیلمهامعرفی فیلمپوسترهای جدیدپوسترهای جدیدپک پوستر - Poster Pack

بهترین پوستر فیلم های اقتباس شده از کتاب های استفن کینگ

آیا Doctor Sleep بهترین پوستر فیلم های استفن کینگ تا به حال را داشته است؟

دنباله فیلم درخشش (Shining)، تحت عنوان Doctor Sleep که این هفته به نمایش در خواهد آمد با یک پوستر جذاب همراه گشته است که ما را به یاد پوستر شاهکار و هُنری فیلم استنلی کوبریک در سال ۱۹۸۰ می اندازد. یادآوری به موقع این است که پوستر اقتباس های استفان کینگ در طی سالیان متمادی چقدر تأثیرگذار بوده است. برخی از آنها به اندازه تصویر سازی فیلمشان درخشان بوده اند، و به همان اندازه فیلم ها یا حتی کتاب ها به خودی خود تبدیل به نماد شده اند. آنها غالباً از زیبایی شناسی خاصی استفاده می کنند که غالباً ادبیات کینگ از آن تجلیل می کند ، و از بسیاری جهات یک عنصر اساسی برای زنده ماندن این رمان ها هستند. واقعیت این است که وسواس عجیبی در طراحی پوستر فیلم های اقتباس شده از آثار کینگ وجود دارد. با انتشار Doctor Sleep در این هفته ، که به طرز جالبی در ایام هالووین قرار دارد ، چه زمانی بهتر از این که نگاهی به هشت مورد از بهترین پوسترهای توپ اقتباس شده از آثار پادشاه وحشت بیندازیم.


(Carrie (1976

اولین اقتباس از آثار کینگ یکی از نمادین ترین پوسترهای همه زمان ها را دارد که با تصویر متضاد از کری خونین و کری شاد همراه است.


(Doctor Sleep (2019

زیرکانه بودن و هوشمندانه بودن پوستر هنری فیلم درخشش را تصور کنید تا پوستر جذاب دنباله آن شما را تحریک کند که این فیلم انتظارات حتی بلندتری را به کارگردانی مایک فلاناگان به نمایش می گذارد.


(Christine (1983

این پوستر مخلوطی از دهه جذاب، دلهره آور و جالب ۱۹۸۰ را در فیلم به نمایش می گذارد، فیلمی میان رده از جان کارپنتر.


(The Shining (1980

تفسیر بازریابی استنلی کوبریک از فیلم کابوس وار و عالی اش The Shining مخوف و در عین حال مینیمالیستی بود، دقیقا مثل واقعیت خود فیلم.


(IT (2018

ترسناک و ساده، این پوستر تریلر خوب فیلم را بهتر تعریف کرد، و به هل دادن IT برای رسیدن به بالاترین فیلم ترسناک وحشتناک همه زمان ها در گیشه کمک کرد.


(Children Of The Corn (1984

در این پوستر تضادهای تند و قرمزهای تهدیدآمیزی برای ایجاد یک احساس خطر مورد استفاده قرار می گیرند که باعث تاثیر بصری آن بر روی بیننده می شود.


(The Shawshank Redemption (1994

پوستری حماسی که خواسته عمق عاطفی فیلم و وجد و رهایی از آزادی را به نمایش بگذارد ، اگرچه به قیمت اسپویل بزرگ بودن باشد.


(IT Chapter 2 (2019

استفاده ساده از رنگ سفید و عنوان کوچک پایان در پوستر ثابت می کند که گاهی اوقات کمتر دستکاری بصری کردن در طراحی یک پوستر، می تواند اثر گذاری بیشتری داشته باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن