اخبار روز فیلمها

بنی سفدی کارگردان Uncut Gems به شایا لباف در فیلم Pieces of a Woman پیوست!

بنی سفدی (Benny Safdie) کارگردان فیلم Uncut Gems «جواهرات تراش نخورده» و سارا اسنوک (Sarah Snook) بازیگر سریال Succession «وراثت» به فیلم Pieces of a Woman «تکه‌های یک زن» پیوستند. شایا لباف (Shia LaBeouf) و ونسا کربی‌ (Vanessa Kirby) بازیگران اصلی فیلم هستند.

لباف و کربی نقش زوجی را بازی می‌کنند که طی یک زایمان خانگی نوزاد خود را از دست می‌دهند، که آن‌ها را وارد مسیری دردناک می‌کند که طی آن باید با این غم بزرگ کنار بیایند. الن برستین (Ellen Burstyn) نقش مادر شخصیت کربی را بازی می‌کند. دیگر بازیگران این فیلم مالی پارکر (Molly Parker)، ایلیزا شلسینجر (Iliza Shlesinger) و جیمی فیلز (Jimmie Fails) هستند.

سفدی که بیشتر در حرفه فیلمسازی مشغول است، در فیلم جنایی Good Time «اوقات خوش» نقش برادر رابرت پتینسون (Robert Pattinson) را بازی کرد که خودش همراه با برادرش جاش سفدی (Josh Safdie) کارگردانی آن را برعهده داشت. این دو به تازگی کارگردانی فیلم Uncut Gems را با بازی آدام سندلر (Adam Sandler) برعهده داشتند. کورنل موندروتسو (Kornél Mundruczó) کارگردانی فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از کاتا وبر (Kata Wéber) برعهده دارد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن