اخبار روز فیلمها

بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) و الیزابت ماس (Elisabeth Moss) در فیلم The Power of the Dog هنرنمایی خواهند کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) بازیگر ۴۲ ساله بریتانیایی به همراه الیزابت ماس (Elisabeth Moss) بازیگر سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) در فیلمی تحت عنوان The Power of The Dog (قدرت سگ) که اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته توماس سویج (Thomas Savage) بوده و توسط جین کامپیون (Jane Campion) کارگردانی می‌شود، هنرنمایی خواهند کرد.

کمپیون این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای که خودش نوشته کارگردانی خواهد کرد و کمپانی See-Saw Film (سی-سا فیلم) نیز آن را در جشنواره فیلم کن پیشه‌رو به خریداران ارائه می‌دهد. آغاز تولید این پروژه نیز اواخر سال جاری میلادی خواهد بود.

داستان این فیلم در مورد برادران ثروتمند از مونتانا به نام‌های فیل (با بازی کامبربچ)، و جورج بربنک می‌باشد. فیل دارای شخصیتی باهوش و بی‌رحم است در حالی که جورج شخصی سخت‌گیر و جنتلمن می‌باشد؛ این دو باهم صاحبان مشترک بزرگترین مزرعه در دره مونتانا هستند. وقتی که جورج به صورت مخفیانه با بیوه‌ای محلی بنام رُز (با بازی ماس)، ازدواج می‌کند، فیل عصبانی‌شده و با مورد هدف قراردادن پسر رُِز، پیتر، تلاش بر نابودی وی می‌کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن