اخبار روز فیلمها

بعد از برو بیرون (Get Out) تصاویر و اطلاعات از Us فیلم جدید جوردن پیل (Jordan Peele) + تریلر اضافه شد

اولین تصاویر به شدت وسوسه انگیز و باحال از از Us فیلم جدید جوردن پیل (Jordan Peele) منتشر شد و شاید شما هم وسوسه شید تا این فیلم رو همین امروز ببینید!

به گزارش آریافیلم، بعد از برو بیرون (Get Out) که از سوی متقدین نیز مورد استقبال قرار گرفت فیلم Us دومین فیلم کارگردانی شده توسط جوردن پیل است که گفته میشه این فیلم نیز ترسناک/روان پریشی خواهد بود. بازیگران فیلم Lupita Nyong’o, Winston Duke و Elisabeth Moss هستند و پیل در تازه ترین صحبتهایش در ارتباط با فیلم اینگونه گفته است :

به عنوان دومین فیلمم میخواستم فیلمی هیولایی بسازم. همچنین خیلی دوست داشتم توی ژانر ترسناک فیلم قوی ای بسازم که تم کمدی اش را نیز حفظ کند.

گفته میشه فیلم ترکیبی از فضای فیلمهایی چون Dead Again, The Shining, The Babadook, It Follows, A Tale of Two Sisters, The Birds, Funny Games, Martyrs, Let the Right One In, و The Sixth Sense است.

خلاصه داستان فیلم :

فیلم در زمان حال اتفاق می افتد و ماجرای Adelaide و Gabe Wilson با بازی Lupita Nyong’o  و Winston Duke که بچه های خود را به محلی تفریحی نزدیک ساحل در California  میبرند. بعد از یک روز با خانواده Tyler با بازی  Elisabeth Moss و Tim Heidecker برخورد میکنند و میدانیم Adelaide بخاطر اتفاقی در گذشته اش دچار توهم و مشکلاتی روانی است. با تاریک شدن هوا ویلسون ها چهار نفر را میبینند که دست یکدیگر را گرفته اند و ساکت در خیابان ایستاده اند و …

تاریخ اکران فیلم ۱۵ مارچ ۲۰۱۹ برابر با جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ خواهد بود.

Us Us Us

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن