اخبار روز سریالهااسپین آف

برنامه AMC برای گسترش دنیای مردگان متحرک (The Waking Dead): ساخت سریال و فیلم های اسپین‌آف

این متن داستان سریال مردگان متحرک (The Waking Dead) را لو می دهد.

چندی پیش در اینجا به شما خبر دادیم شبکه AMC قصد دارد دنیای مردگان متحرک (The Waking Dead) را حداقل تا ۱۰ سال آینده ادامه دهد تا چیزی شبیه دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) بسازد – ساخت فیلم های بلند و اسپین‌آف های تلویزیونی. با اینکه این سریال که در آستانه آغاز فصل نهم است ریزش مخاطب زیادی را متحمل شده است، اما به نظر می آید مردگان متحرک تازه راه افتاده اند.

Josh Sapan رییس شبکه AMC در کنفرانسی بدون بیان جزییات بیشتر اعلام کرد:

“ما برنامه ای داریم که تا چند سال آینده ادامه دارد.”

حالا چیزی که AMC به آن نیاز دارد یک شریک است تا این ماجراجویی را آغاز کنند، چیزی که این شبکه در حال حاضر به دنبال آن است. بنابر گزارشات AMC با کمپانی های بزرگی درباره شراکت در این پروژه ها مذاکره کرده، که به احتمال زیاد چند صد میلیون دلار هزینه هم خواهند داشت.

این در حالی است که سریال مردگان متحرک در چند فصل اخیرش با ریزش مخاطب شدیدی همراه بوده و مخاطبانش از ۱۹ میلیون به ۱۱ میلیون کاهش یافته اند. البته این سریال هنوز هم پروژه بسیار پرسودی برای AMC است که باعث می شود آن ها بودجه لازم برای ساخت پروژه های جدید خود را به دست بیاورند.

فصل گذشته نقطه اوج جنگ تمام عیار بود، جایی که Rick Grimes و گروه بازماندگان همراهش در مقابل ناجیان و رهبر حیله گر آن ها Negan قرار گرفتند. Rick که مرگ و زندگی Negan در دستانش بود یک انتخاب سرنوشت ساز را در مقابل خود می دید. Rick با بخشیدن یک طرفه Negan، از ارزش های پسر فقیدش Carl حمایت کرد، اما باعث به وجود آمدن اختلاف نظرهایی در گروه خودش شد.

حالا ما بازماندگان را یک سال و نیم پس از پایان جنگ می بینیم، جایی که آن ها در حال بازسازی این تمدن تحت رهبری Rick هستند. این دوران صلحی بین جوامع مختلف است جایی که آن ها با هم همکاری می کنند، و در حال تجربه گرفتن از گذشته برای ساخت آینده هستند، اما دنیایی که آن ها می شناختند با تخریب ساختمان ها و غلبه طبیعت بر آن ها و تغییر مناظر و ایجاد چالش های جدید برای بازماندگان، به سرعت در حال تغییر است.

همین طور که زمان می گذرد، ارتباطات انسانی با موانع، خطرات و البته مردگان متحرک غیرمنتظره ای روبرو می شوند، اما هیچ کدام از آن ها بازماندگان را برای نیروی ترسناکی که قرار است با آن روبرو شوند آماده نمی کند، که اصل تمدنی که این بازماندگان برای ساخت آن سخت کوشیده اند را تهدید می کند.

the-walking-dead

در سریال مردگان متحرک اندرو لینکلن (Andrew Lincoln)، نورمن ریداس (Norman Reedus)، لورن کوهن (Lauren Cohan)، جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan)، دانای گوریرا (Danai Gurira)، ملیسا مک‌براید (Melissa McBride)، لنی جیمز (Lennie James)، آلانا مسترسون (Alanna Masterson)، جاش مک‌درمیت (Josh McDermitt)، کریستین سراتوس (Christian Serratos)، ست گیلیام (Seth Gilliam)، راس مارکواند (Ross Marquand)، آستین آمیلو (Austin Amelio)، تام پین (Tom Payne)، زاندر برکلی (Xander Berkeley) و Khary Payton حضور دارند.

تازه واردان سریال شامل رایان هرست (Ryan Hurst)، لورن ریدولف (Lauren Ridloff)، النور ماتسورا (Eleanor Matsuura) و دن فاگلر (Dan Fogler) می شوند.

سریال مردگان متحرک ساخته شده براساس کامیک های تصویری نوشته رابرت کرکمن (Robert Kirkman) در ۶ فصل اخیرش پربیننده ترین سریال درام تلویزیون بین افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله بوده است. تهیه کنندگان اجرایی سریال Scott M. Gimple, Angela Kang, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero, Tom Luse, Denise Huth هستند.

پخش فصل نهم سریال مردگان متحرک از ۷ اکتبر آغاز می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن