کامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: مهم ترین پنل های یکشنبه – Supernatural و Legion

کامیک کان برنامه ی پنل های روز یکشنبه ۲۲ جولای را منتشر کرد. در بین مهم ترین پنل ها نام سریال های Supernatural، Legion و پنل های مختلف انیمیشنی Marvel دیده می شود. در کامیک کان امسال Marvel در بخش دنیای سینمایی خودش پنلی ندارد و همه ی تمرکزش را روی بخش کامیک بوک و انیمیشن گذاشته است.

برای دیدن مهم ترین پنل های کامیک کان پنجشنبه اینجا، پنل های جمعه اینجا و پنل های شنبه اینجا را مشاهده کنید.

۱۰:۰۰ صبح – DC for All – غرفه ۶DE

همگی DC را با ابرقهرمان هایش و Justice League می شناسند، اما این همه ی ماجرا نیست! در این پنل شاهد آثار دیگر آن ها شامل داستان های کامیکی تاریک و متفاوت DC، تکنولوژی های DC Zoom و DC Ink برای ساخت کامیک بوک ها و کامیک های Young Animal باشید.

۱۰:۳۰ صبح – LEGO Ninjago – غرفه ۶A

NINJAGO

اگر طرفدار فیلم های لگویی باشید این پنل مناسب شماست. Tommy Andreasen (سازنده/ تهیه کننده) و Michael Svane Knap (مدیر طراحی اصلی LEGO) به همراه Bragi Schut نویسنده، بازیگران (Brent Miller (Zane)، Kelly Metzger (Nya و (Vincent Tong (Kai درباره ی خاطرات جالب و شرایط ساخت بلندترین فیلم LEGO صحبت می کنند.

۱۱:۱۵ صبح – Marvel Comics: X-Men – غرفه ۵AB

تدوینگر C. B. Cebulski، Sina Grace (Iceman)، Seanan McGuire (X-Men Gold Annual)، Matt Rosenberg (نویسنده Astonishing X-Men) و Tom Taylor (نویسنده X-Men Red) درباره ی کامیک های کنونی X-Men صحبت خواهند کرد. گروه های Red، Blue و Gold در مقابل Atlanteans می ایستند و رازهای X-team جدید فاش می شوند! Deadpool و X-23 ریشه های خود را کشف می کنند و این تیم عجیب با چالش های مختلفی روبرو می شوند. در آخر این پنل هم کامیک های مختلفی به صورت رایگان بین حاضران پخش خواهد شد!

۱۱:۳۰ صبح – Supernatural – سالن H

supernatural

ستارگان و تهیه کنندگان این سریال درباره ی صحنه های شوکه کننده و قسمت آخر فصل قبل صحبت کرده و درباره ی اتفاقاتی که در فصل ۱۴ خواهد افتاد اطلاعاتی را به بینندگان خواهند داد. همچنین کلیپی از صحنه های مهم و جذاب سریال تاکنون پخش خواهد شد. این سریال پاییز امسال برای فصل جدید به CW برمی گردد.

۱۲:۱۵ ظهر – DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis – غرفه ۶BCF

در این پنل اطلاعاتی درباره ی فیلم DC Super Hero Girls به بینندگان داده خواهد شد. ابرقهرمانان زن جوان به سمت آتلانتیس می روند تا کتاب پرقدرت Legends را که دزدیده شده پس بگیرند. سپس Wonder Woman، Batgirl، Supergirl، Bumblebee و بقیه ی اعضای گروه با دزدان این کتاب یعنی Mera و Siren مبارزه می کنند. Grey Griffin (صداپیشه Wonder Woman) معرفی ویژه ای از فیلم به ما می دهد. این فیلم در تاریخ ۱۲ آگوست به صورت دیجیتالی پخش خواهد شد.

۱۲:۴۵ ظهر – سریال Riverdale – سالن H

riverdale

سومین حضور این سریال در کامیک کان را از دست ندهید. به همراه Archie و بقیه ی اعضای گروه از رازهای تاریک این شهر که زمانی به نظر ساکت و معمولی بود باخبر شوید. شرایط سخت بعد از دستگیری Archie شروع فصل سوم خواهد بود،‌ در حالی که اعضای گروه تلاش می کنند Archie را آزاد کنند، Hiram Lodge نیز در حال اجرا کردن نقشه هایش برای کنترل Riverdale است. این سریال که براساس کامیک های Archie زیر نظر Warner Bros ساخته شده، داستان سوررئال از یک شهر کوچک را روایت می کند. این پنل شامل یک گفتگوی پرسش و پاسخ نیز خواهد بود.

۱۲:۳۰ ظهر – زنان Marvel – غرفه ۶DE

همه ی زنانی که در کامیک ها، تلویزیون و سینما با Marvel همکاری می کنند در این پنل حضور دارند! اعضای این پنل به عنوان یک زن درباره ی کار کردن در صنعت کامیک بوکی صحبت می کنند. در این پنل Sana Amanat (رییس بخش توسعه شخصیت ها) و Judy Stephens (تهیه کننده Marvel) به همراه اعضای دیگر حضور خواهند داشت.

۱:۰۰ ظهر – Mayans M.C. – سالن H

mayans

این سریال اسپین آف سریال موفق Sons of Anarchy است. سریال .Mayans M.C در دنیایی پس از Jax Teller، درباره ی Ezekiel “EZ” Reyes است که تازه از زندان بیرون آمده و ماجراهای جدیدی را در مرز مکزیک دنبال می کند و حالا باید هویت جدیدش را بپذیرد. Kurt Sutter به عنوان سازنده، تهیه کننده، نویسنده و کارگردان، Elgin James به عنوان سازنده، تهیه کننده و نویسنده و Norberto Barba به عنوان تهیه کننده و کارگردان به همراه بازیگران J. D. Pardo، Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Sarah Bolger, Michael Irby, Carla Baratta, Antonio Jaramillo, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Danny Pino, Emilio Rivera, Frankie Loyal, Joseph Lucero, و Vincent “Rocco” Vargas در این پنل حضور دارند.

۱:۳۰ بعدازظهر – Marvel Animation – غرفه ۶A

در این پنل خبرهای جذابی درباره ی انیمیشن های Marvel اعلام خواهد شد. فصل جدید Avengers: Black Panther’s Quest معرفی می شود و شاه واکاندا T’Challa را این بار در یک انیمیشن خواهیم دید. همچنین خبرهای جذابی درباره ی سریال انیمیشنی Spider-Man و دیگر پروژه ها اعلام خواهد شد. در این پنل Cort Lane (نایب رییس بخش انیمیشن مارول)، Eric Radomski (کارگردان و تهیه کننده بخش انیمیشن مارول) و Harrison Wilcox (کارگردان و تهیه کننده) اطلاعات و کلیپ های جدیدی از محصولات آینده ی Marvel منتشر می کنند.

۱:۴۵ بعدازظهر – Legion – سالن H

Legion

این سریال براساس کامیک های Marvel، داستان David Haller مردی را روایت می کند که فکر می کند اسکیزوفرنی است تا اینکه می فهمد قویترین جهش یافته ای است که در جهان وجود دارد. او به همراه گروهی از افراد با قابلیت های عجیب، به مبارزه با Shadow King که می خواهد به قدرت بی نهایتی برسد می روند. در فصل دوم پیچش های داستانی باعث ایجاد سوالاتی شدند که چه کسی قهرمان است و چه کسی ضدقهرمان. Noah Hawley سازنده، تهیه کننده، نویسنده و کارگردان،‌ به همراه تهیه کنندگان دیگر John Cameron و Jeph Loeb و برخی از بازیگران در این پنل حضور دارند تا درباره ی اتفاقات فصل سوم صحبت کنند.

۲:۰۰ بعدازظهر – LEGO DC Comics: Aquaman – غرفه ۶BCF

در این انیمیشن جدید، Aquaman در هوا، زمین و اعماق دریا و به کمک Justice League با دشمنانش می جنگد. در این پنل ابتدا فیلم نمایش داده می شود و سپس اعضای گروه با مردم گفتگویی دارند. صداپیشگان Dee Bradley Baker (Aquaman)، Troy Baker (Batman)، Grey Griffin (Wonder Woman)، Cristina Milizia (Green Lantern)، Susan Eisenberg (Mera)، Eric Bauza (Jimmy Olsen)i و (Fred Tatasciore (Lobo در این پنل حاضر هستند. کارگردان فیلم Matt Peters، نویسندگان Jim Krieg و Jeremy Adams به همراه تهیه کننده Brandon Vietti نیز در پنل حضور دارند. همچنین باید منتظر اعضای غیرمنتظره ای باشیم و در پایان هم به همه ی حضار ماکت لگویی Jessica Cruz/Green Lantern داده می شود. این فیلم در تاریخ ۳۱ جولای به صورت دیجیتالی منتشر می شود.

LEGO

LEGO

LEGO

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن