اخبار فیلم

بررسی و نگاهی به فیلم Captain America:Civil War

بعد انتشار اولین تریلر از Civil War دیدیم که قرار است شاهد رویارویی Iron Man با Captain America باشیم.کارگردانی این فیلم را برادران Russo یعنی Joe و Anthony که سری قبلی Captain America را هم کارگردانی کرده بود بر عهده گرفته فیلم نامه جنگ داخلی را هم Christopher Markus و Stephen McFeely بر اساس کمیک نوشته اند و تهیه کنندگی این فیلم نیز بر عهده Kevin Feige می باشد که تهییه کنندگی Ant Man را نیز به عهده داشته.اگر لیست بازیگران فیلم را دیده باشید حتما فهمیده اید که Martin Freeman هم در فیلم حضور دارد اما هنوز اعلام نشده که نقشش در فیلم چیست.

داستان این فیلم این گونه است که بعد از Avengers: Age of Ultron دولت‌های جهان قانونی را وضع می‌کنند که طی آن فعالیت‌های تمامی ابرقهرمانان کنترل می‌شوند و آن‌ها بایستی برای دولت کار کنند. Captain America و IronMan که در مورد این قانون نظرات متفاوتی دارند، مقابل یکدیگر می‌ایستند.

Captain-America-Civil-War-Movie-Logo-Officialار نکات مثبت Civil War می توان به گرد همایی قهرمانان اشاره کرد که نه تنها تقریبا تمام ابر قهرمان های Avengers بلکه Spider Man و Black Pants هم در Civil War حضور دارد.فیلم برداری این فیلم در Georgia و Puerto Rico و Berlin انجام شده.

Captain-America-Civil-War-1

نکته جالب اینجاست که Andrew Garfield دیگر Spider Man نخواهد بود و Tom Hollandکه ۱۹ سال سن دارد قرار است نقش peter parker را بازی کند. که احتمالا با ورژنی کاملا جدید از Spider Man را شاهد خواهیم بود Spider Man در Civil War با سن کمش قرار است داخل جنگ باشد که نکته حائز اهمیت این است که یا با Spider Man فوق العاده باهوش روبرو خواهیم شد که با سن کم و میتواند در برابر ابر انسان ها و ابر قهرمان های دیگر بجنگد یا این که یک مرد عنکبوتی دست و پا چلفتی روبرو خواهیم شد که هرچند احتمال دست و پا چلفتی بودنش بسیار کم است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن