اخبار روز سریالها

برایان کاگمن (Bryan Cogman)، نویسنده سریال Game of Thrones به سریال The Lord of the Rings پیوست!

طبق جدیدترین اخبار منتتشر شده به گزارش آریامووی، برایان کاگمن (Bryan Cogman) که تا پیش از این به عنوان یکی از سه نویسنده سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) فعالیت میکرد با اتمام سریال به تیم سازنده مجموعه جدید The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) محصول استودیو Amazon (آمازون) پیوست تا به عنوان دستیار درکنار سازندگان سریال یعنی جی‌دی پاین (JD Payne) و پاتریک مک‌کی (Patrick McKay) فعالیت کند.

آمازون هنوز چیزی در اینباره نگفته و خبر را تایید نکرده است. کاگمن بعد از بستن قرارداد کلی با آمازون در ماه سپتامبر به این سریال می‌پیوندد. او در سریال Game of Thrones، دستیار کارگردان بود و بخاطر شناخت‌اش نسبت به دنیای وستروس نوشته جورج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) شناخته شد. قسمت دوم از فصل هشتم سریال Game of Thrones تحت عنوان A Knight of the Seven Kingdoms (شوالیه ای از هفت پادشاهی) آخرین همکاری وی با سریال محسوب میشود که اتفاقا امتیازات خوبی را کسب کرد.

کاگمن یکی از نویسندگان انتخاب شده برای توسعه سریال جدید دنیای Game of Thrones بود اما در ماه آوریل اعلام شد که آن پروژه ساخته نمی‌شود. وی فیلم‌نامه نسخه لایواکشن جدید The Sword In The Stone (شمشیری در سنگ) را نیز نوشته است. اطلاعات کمی از سریال The Lord of the Rings در دست است جز اینکه خط داستانی جدیدی دارد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن