بالیوودباکس آفیس

باکس آفیس بالیوود ۱۰ تیر: فروش فوق العاده Sanju در سه روز اول اکران

بیوپیک Sanju به کارگردانی Raj Kumar Hirani که با بازی درخشان Ranbir Kapoor در سه روز اول اکران فروش فوق العاده ۱۲۰٫۰۶ کرور را داشته است اکنون هفتمین فیلم صد کروری سال و پنجمین فیلم پرفروش سال می باشد که حتی فروشی بالاتر از Race 3 با هنرنمایی Salman Khan داشته که در این بازه زمانی ۱۰۶٫۴۷ کرور فروش کرده است و همچنین پرفروشترین فیلم بالیوودی در سه روز اول اکران شده است تا فروش بی نظیر فیلم های سه خان بزرگ بالیوود(Aamir ، Shahrukh و Salman) را در این سه روز پشت سربگذارد که رکوردی باورنکردنی می باشد.(جالب توجه است که تنها فیلم های سه خان بزرگ بالیوود موفق شده بودند در سه روز اول اکران صد کروری شوند.)

این فیلم در خارج از هند نیز ۷٫۲۵ میلیون دلار معادل ۴۹٫۶۶ کرور فروش داشته است تا با فروش ناخالص داخلی ۱۵۳٫۶۷ کرور مجموع فروش جهانیش به ۲۰۳٫۳۳ کرور برسد و سی و هفتمین فیلم پرفروش بالیوود در سراسر دنیا شود. علاوه بر Ranbir، Sonam Kapoor ، Anushka Sharma ، Diya Mirza ، Manisha Koirala و Paresh Rawal از ستارگان اصلی فیلم می باشند.

همانطور که انتظار میرفت فروش Race 3 در هفته دوم اکرانش با افت ۸۰ درصدی مواجه شد و تنها ۲۵ کرور فروش نمود تا مجموع فروش دو هفته ایش به ۱۶۹ کرور برسد و لقب متوسط را از گیشه ها دریافت نماید. فروش طوفانی Sanju فروش این فیلم را بسیار تحت تاثیر قرار داده است و پیش بینی میشود تا پایان اکران Race 3 فروش ۱۷۵ – ۱۸۰ کرور را ثبت نماید.

فروش اکشن درام Parmanu: The Story of Pokhran با بازی John Abraham در شروع هفته ششم نیز همچنان در ۱۰۰ سینما ادامه دارد و این فیلم موفق شده مجموع فروشش را به ۶۵٫۳۶ کرور برساند. این فیلم با اثبات قدرت محتوای خوب باعث شده روند فروش هر چند اندکش را حفظ نماید.

bolly

bolly

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن