اخبار فیلم

باکس آفیس ۸ خرداد: شروع اکران Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales با ۲۷۵ میلیون دلار فروش در سطح دنیا

بالاخره امروز نتایج جدول باکس آفیس یک هفته ی گذشته منتشر شد و حضور دو فیلم جدید Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales و Baywatch در صدر این جدول کاملا پیش بینی شده بود.

به گزارش آریافیلم، سینما های امریکا این هفته را با اکران گسترده ی دو فیلم جدید، Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales و Baywatch آغاز کردند. این فیلم ها همانطور که پیش بینی می شد حضوری بسیار قوی در سینما ها داشتند.

اولین فیلم جدول باکس آفیس جدیدترین دنباله از Pirates of the Caribbean بود. این فیلم که در ۴۲۷۶ سینما در حال اکران است توانست در هفته ی اول به فروش ۶۲ میلیون دلار برسد. این فیلم به کارگردانی Espen Sandberg و Joachim Rønning و با حضور بازیگران اصلی خود Johnny Depp و Orlando Bloom ساخته شده است.

دومین فیلم در جدول پر فروش های این هفته ی سینما دومین فیلم از مجموعه ی Guardians of the Galaxy است که توانسته به فروش بسیار خوبی در این مدت دست پیدا کند و حالا در هفته ی چهارم اکران خود در حدود ۱۹٫۸ میلیون دلار فروش داشته است. این فیلم نیز همچون قسمت اول به نویسندگی و کارگردانی James Gunn می باشد.

سومین فیلم جدول باکس آفیس جدیدترین بازی Dwayne Johnson را به نمایش می گذارد. فیلم Baywatch که با بودجه ی ۶۹ میلیون دلاری ساخته شده است سرانجام اکران شد و توانست در هفته ی اول اکران خود به فروش ۱۸ میلیون دلاری دست پیدا کند.

در جایگاه چهارم این جدول فیلم Alien: Covenant جدیدترین سری از فیلم های Alien و به کارگردانی Ridley Scott است که در هفته ی دوم اکران خود به فروش ۱۰٫۵ میلیون دلاری رسیده است. این فیلم در هفته ی اول اکران با فروش ۳۶ میلیون دلار در صدر جدول قرار داشت و توانسته بود به صدر نشینی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 پایان دهد و جالا در جایگاه چهارم قرار دارد.

و در آخر فیلم Everything, Everything که یک فیلم دارم است، قرار دارد. این فیلم که با بودجه ی ۱۰ میلیون دلاری ساخته شده است توانسته تا کنون به فروش ۲۱٫۵ میلیون دلاری برسد و با فروش ۶ میلیون دلاری که در این هفته داشت جایگاه پنچم را از آن خود کند.

هفته ی آینده منتظر اکران چه فیلم هایی باشیم؟

هفته ی آینده با اکران گسترده ی انیمیشن Captain Underpants و جدیدترین فیلم ابرقهرمانی DC یعنی فیلم Wonder Woman آغاز می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. دوست داشتم Pirates of the Caribbean خیلی بیشتر از این بتونه بفروشه تا ساخت ادامشو تضمین کنه الانم فروش بدی نداشته ولی نسبت به بودجش فروشش کمه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن