انتخاب سردبیرباکس آفیس

باکس آفیس ۷ مهر: صدرنشینی Tenet با فروش داخلی کلی ۴۱ میلیون دلاری

این آخرهفته هم شاهد اوضاع خوبی در باکس آفیس نبودیم. با این حال، Tenet محصول برادران وارنر هنوز در صدر گیشه آمریکا قرار دارد و فیلم‌های The New Mutants «جهش یافته‌های جدید» و Unhinged «نامتعادل» در مکان‌های دوم و سوم قرار دارند. بیماری همه‌گیر کرونا همچنان اجازه نمی‌دهد سینماها پتانسیل کامل خودشان را نشان دهند و مناطقی مثل لس‌آنجلس و نیویورک هنوز اجازه بازگشایی سینماها را نداده‌اند.

Tenet با فروش داخلی ۳.۴ میلیون دلاری در ۲۸۵۰ سینما در هفته چهارم اکرانش با افت فروش ۲۸٪ هنوز در جایگاه اول باکس آفیس قرار دارد. این باعث شده فروش داخلی کلی فیلم کریستوفر نولان به ۴۱.۲ میلیون دلار برسد. در سطح بین‌المللی، Tenet در این آخرهفته ۱۵.۸ میلیون دلار فروش داشت تا فروش کلی خودش را به ۲۸۳.۲ میلیون دلار برساند.

این کم‌فروش‌ترین فیلم صدرنشین باکس آفیس طی ۳۲ سال گذشته است. در سال ۱۹۸۸، فیلم Gorillas in the Mist: The Adventure of Diane Fossey محصول یونیورسال با فروش ضعیف ۳.۴۵ میلیون دلاری صدرنشین باکس آفیس شده بود.

در جایگاه دوم The New Mutants قرار گرفته که در پنجمین هفته اکرانش فروش داخلی ۱.۱۵ میلیون دلاری داشت تا فروش داخلی کلی خودش را به ۱۹.۵ میلیون برساند که نسبت به هفته گذشته ۳۰٪ افت داشته است. Unhinged که حدودا ۲ ماه از اکرانش گذشته با فروش ۱ میلیون دلاری در این هفته، فروش داخلی کلی خودش را به ۱۷.۱ میلیون دلار رساند. جایگاه چهارم در اختیار فیلم Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back است که به مناسبت چهلمین سالگرد اکرانش دوباره در سینماها به نمایش درآمده و فروش داخلی ۹۰۸ هزار دلاری داشت.

یکی دیگر از فیلم‌های مهم این هفته Kajillionaire ساخته میراندا جولای است که با نمایش در ۵۳۰ سینما، ۲۱۵ هزار دلار فروش داشت. فیلم The Last Shift هم که در ۸۳۷ سینما به نمایش درآمد توانست به فروش ۲۳۵ هزار دلاری دست یابد. فیلم کمدی The Personal History of David Copperfield «زندگی شخصی دیوید کاپرفیلد» نیز با فروش ۵۵ هزار دلاری فروش داخلی کلی خودش را به ۱.۸ میلیون دلار رساند و جایگاه دهم باکس آفیس را از آن خودش کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن