باکس آفیس

باکس آفیس: افتتاحیه ۲۰ میلیون دلاری فیلم Peninsula دنباله Train To Busan

این آخر هفته، فیلم Peninsula «پنینسولا» دنباله Train To Busan «قطار بوسان» با اکران در کره افتتاحیه ۱۳ میلیون دلاری در باکس‌آفیس داشت. این دنباله مهیج با نام Train To Busan Presents: Peninsula رکورد افتتاحیه امسال در بازار داخلی خودش را شکست. انتظار می‌رود این رقم با محاسبه فروش در کره، تایوان، سنگاپور، مالزی و ویتنام به ۲۰ میلیون دلار برسد. ۱ میلیون دلار از این فروش حاصل اکران فیلم در ۴۵ سینمای آیمکس است؛ این اولین بار از ماه مارس تاکنون است که یک فیلم در سینماهای آیمکس به فروش ۱ میلیون دلاری دست یافته است.

فروش Peninsula در کره تاکنون ۱۳.۲ میلیون دلار بوده است. فروش این فیلم روز شنبه از ۱ میلیون دلار گذشت، و به دومین فیلم از فوریه تاکنون تبدیل شد که این رکورد را می‌زند.

در تایوان، این فیلم افتتاحیه ۵ میلیون ‌دلاری داشته تا عملکرد بهتری از Train To Busan داشته باشد. انتظار می‌رود حدود ۱ میلیون دلار دیگر حاصل اکران این فیلم در مالزی، سنگاپور و ویتنام باشد.

Peninsula یکی از موردانتظارترین فیلم‌های کره‌ای امسال است و داستان آن چهار سال بعد از فیلم اصلی روایت می‌شود. این فیلم درباره جونگ سئوک (Gang Dong-won)، سربازی است که قبلا از زمین‌های بایر و آلوده فرار کرده، و وقتی ماموریتی با دو هدف بازیابی و زنده ماندن به او داده می‌شود دوباره ترس و وحشت وجودش را فرا می‌گیرد. وقتی تیم او به طور غیرمنتظره‌ای با بازماندگان روبرو می‌شود، زندگی آن‌ها به این بستگی دارد که با بهترین یا بدترین نوع بشر روبرو شده‌اند.

این فیلم یکی از فیلم‌های انتخابی جشنواره فیلم کن امسال بود و قرار است در تاریخ ۷ آگوست در سینماهای آمریکای شمالی اکران شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن