اخبار روز فیلمهاانتخاب سردبیربازیگرانمعرفی فیلم

بازی Leonardo DiCaprio در نقشی 24 شخصیتی در The Crowded Room

به گزارش آریافیلم به نقل از هنرآنلاین شرکت آپیان وی متعلق به Leonardo DiCaprio قرار است با همکاری شرکت نیو ریجنسی پروژه “اتاق شلوغ” (The Crowded Room) را تهیه کند.

این پروژه درباره بیلی میلیگان اولین فردی است که توانست با موفقیت از اختلال چندشخصیتی برای دفاع از خود در دادگاه استفاده کند.

Jason Smilovic و Todd Katzberg برای نوشتن فیلمنامه اقتباس شده‌اند. دی‌کاپریو قرار است نقش اصلی را بازی کند. او همچنین با همکاری جنیفر دیویسن و الکساندرا میلکان “اتاق شلوغ” را تهیه می‌کند.

نیو ریجنسی سال‌هاست تولید پروژه “اتاق شلوغ” را در دستور کار دارد، اما هیچ‌گاه آن را به سرانجام نرساند. اسمیلوویچ که از فیلمنامه‌هایش می‌توان به “Lucky Number Slevin” اشاره کرد، استخدام شد تا فیلمنامه را از روی کتاب غیرداستانی دانیل کیز درباره میلیگان بنویسد. او 24 شخصیت داشت. دی‌کاپریو از سال 1997 در نظر داشت نقش میلیگان را بازی کند.

کتاب کیز سال 1981 منتشر شد و روایت‌گر زندگی میلیگان از جمله دادگاهی شدن او در اوهایو در اواخر دهه 1970 است. میلیگان به اتهام سرقت و تجاوز به سه زن در پردیس دانشگاه ایالتی اوهایو محاکمه شد.

پیش از برگزاری دادگاه پزشکان تشخیص دادند او دچار اختلال چندشخصیتی است. میلیگان و وکلایش در دادگاه با این ادعا که دو شخصیت دیگر او بدون اطلاع وی مرتکب جرم شدند، خواستار برائت شدند. میلیگان اولین کسی بود که از این بیماری برای دفاع از خود استفاده کرد و اولین کسی بود که به همین دلیل تبرئه شد. آدالنا یک همجنسگرا که مسئولیت تجاوزها را به عهده گرفت، ریگین یک کمونیست اهل یوگسلاوی که به سرقت اعتراف کرد و آرتور یک مرد انگلیسی عصبی، از جمله شخصیت‌های میلیگان بودند. او دسامبر 2014 درگذشت.

هالیوود سال‌هاست می‌خواهد داستان میلیگان را به تصویر بکشد. جیمز کامرون از کارگردان‌های مطرح بود که پیش از این از او برای کارگردانی این پروژه یاد می‌شد.

Leonardo-DiCaprio-2014-Wallpaper

“اتاق شلوغ” تازه‌ترین همکاری دی‌کاپریو با شرکت نیو ریجنسی است. آن‌ها این روزها در تولید فیلم “بازگشته” (The Revenant) ساخته آلخاندرو گونزالس ایناریتو فیلمساز مکزیکی نیز همکاری می‌کنند.

دی‌کاپریو نقش اصل فیلم جدید ایناریتو را بازی می‌کند که به تازگی برای فیلم “بردمن” برنده چهار جایزه اسکار از جمله اسکار بهترین فیلم و کارگردان شد. این فیلم از روی رمان “بازگشته: رمانی درباره یک انتقام” (2003) نوشته مایکل پانکی ساخته می‌شود.
داستان در قرن نوزدهم روی می‌دهد و درباره یک صیاد به نام هیو گلاس است که مورد حمله یک خرس قهوه‌ای قرار می‌گیرد و به شدت مجروح می‌شود. مردانی که در این شکار همراه گلاس بودند، او را مورد سرقت قرار می‌دهند و در سرما به حال خود رها می‌کنند. او جان سالم به در می‌برد و راهی سفری پرخطر می‌شود تا انتقام خود را بگیرد.

دی‌کاپریو سال 2013 دو فیلم “گتسبی بزرگ” و “گرگ وال استریت” را روی پرده سینماها داشت و برای فیلم دوم نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد شد. او برای فیلم‌های “چه چیزی گیلبرت گریپ را می‌خورد”، “هوانورد” و “الماس خونین” هم نامزد اسکار بوده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن