اخبار روز سریالها

بازیگر کارکتر The Flash برای سریال Arrow مشخص شد

 

در گذشته خبری را منتشر کردیم به این صورت که شبکه ی تلویزیونی CW نه تنها در نظر دارد تا یکی دیگر از کارکتر های دنیای DC بنام Barry Allen ملقب به The Flash را وارد سریال Arrow کنند ، بلکه سریالی جداگانه نیز برای این قهرمان ابرسرعت ساخته خواهد شد . حال اخبار تازه ای در دست داریم که نشان می دهد این شبکه بازیگر قهرمان قرمز پوشش را پیدا کرده و ان شخص کسی نیست جز Grant Gustin از سریال موزیکال Glee . فصل دوم سریال Arrow در روز چهارشنبه 9 اکتبر (17 مهر 1392) از شبکه ی CW پخش خواهد شد . فیلم Flash نیز توسط کمپانی بزرگ Warner Bros در سال 2016 اکران خواهد شد که این دو بخش هیچگونه ارتباطی با یکدیگر نخواهند داشت .

Grant Gustin که از یک سریال و نقش موزیکال وارد یک سریال و نقش اکشن شده است در قسمت 8ام فصل دوم سریال Arrow به تماشاگران معرفی خواهد شد که همچنین در قسمت نهم نیز حضور خواهد داشت . لازم به ذکر می باشد که در قسمت 20 ام ، کارکتر The Flash به عنوان یک کارکتر اضافی وارد می شود که در اصل داستان خودش برای یک سریال جداگانه را نشان خواهد داد . خالقان سریال Arrow بنام های Greg Berlanti و Andrew Kreisberg که این سریال را براساس کارکتر ابرقهرمان بنام Green Arrow ساخته اند از تهیه کنندگان سریال The Flash خواهند بود و در کنار ان ، David Nutter کارگردان سریال Arrow بهمراه Greg Berlanti و Andrew Kreisberg و در آخر Geoff Johns از کمپانی DC فیلمنامه ی قسمت Pilot را خواهند نوشت .

David Nutter مانند سریال Arrow ، قسمت پایلوت سریال فلش را کارگردانی می کند و در مصاحبه ای که Geoff Johns و Andrew Kreisberg در گذشته انجام داده اند ، این دو اعلام کردند که در این سریال داستان اصلی کمیک بوک این کارکتر حفظ خواهد شد و خط داستانی را ایجاد می کنند که بروی داستان دیگر کارکتر های دنیای DC در تلویزیون تاثیر می گذارد ، وی در ادامه توضیحاتی در مورد داستان این سریال افزود که خواهید خواند :” Barry Allen ملقب به The Flash دستیار پزشک قانونی نیروی پلیس مرکز شهر می باشد که مشغول بررسی در مورد یک پرونده ی در رابطه با سرقت های ناشناخته می شود که ممکن است با اتفاق ناخوشایندی که در گذشته ی وی پیش آمده مرتبط باشد . Barry Allen کاملا مطمئن است که کار کردن با Oliver و نقاب Arrow اش ، او را وارد چنین موقیعت خطرناک و ناگزیری کرده است .”

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن