اخبار روز فیلمها

بازیگر نقش Valkyrie در فیلم Thor: Ragnarok به تیم انتقام جویان مونث علاقه نشان داد

اگر اولین نقد و بررسی های فیلم سینمایی Thor: Ragnarok یک چیز به ما آموختند، آن چیز این است که شخصیت Valkyrie با بازی Tessa Thompson یکی از بهترین شخصیت های این فیلم است. اما او فقط بهترین شخصیت در دنیای خیالی فیلم نیست، وی در واقعیت هم عملکرد شگفت انگیزی دارد. این بازیگر هنرمند اعلام کرد دوست دارد فیلمی ساخته شود که تمام ابرقهرمانان آن مونث باشند و از همین حالا نیز در حال صحبت با دیگر ابرقهرمانان زن دنیای Marvel در این رابطه صحبت می‌کند.  وی در این رابطه گفت:

“به تازگی با چند نفر از زنانی که در Marvel کار می کنند و Kevin Feige پرسیدم که نظرتان درباره فیلمی با حضور تمام ابرقهرمانان Marvel چیست؟”

Feige در این رابطه گفت:

“لحظه بسیار زیبایی بود که یک نفر روی شانه ام زد و وقتی پشت سرم را نگاه کردم همه از من پرسیدم نظرت چیست؟ و من به آن ها جواب مثبت دادم.”

البته نمی‌توان به این به عنوان یک تضمین از اینکه در آینده نزدیک فیلمی با ابرقهرمانان زن خواهیم دید. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنیم این است که Feige گفته در حال حاضر تمرکزش کاملا بر روی تمام کردن سه فاز اول دنیای سینمایی Marvel است. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنیم فیلم سینمایی اختصاصی شخصیت Black Widow است که Feige همیشه صحبت از علاقه به ساخت آن کرده اما این شخصیت هنوز هم جزو شخصیت های فرعی این دنیای سینمایی است.

اما Thompson ایده ای هم در ذهن دارد. وی در این رابطه گفت:

“در کمیک ها گروه Lady Liberators سابقه همچین کاری داشته اند.”

گروه Lady Liberators یک گروه تمام مونث از انتقام جویان است که در سال ۱۹۷۰ تشکیل شد. تیم اولیه شامل Wasp، Black Widow، Scarlet Witch و Medusa بود و رهبر آن ها نیز Valkyrie بود. این تیم دوباره در سری کمیک های Hulk در سال ۲۰۰۸ با اعضای جدید نشان داده شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن