اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

بازیگر فیلم هالووین Jamie Lee Curtis هم به فیلم پر بازیگر Knives Out پیوست

اخبار پیرامون فیلم جدید و پر بازیگر Knives Out این روزها خیلی زیاده و تا به اینجا میدونیم بازیگرانی چون Chris Evans, Daniel Craig, Lakeith Stanfield, Michael Shannon, Don Johnson و Ana de Armas به فیلم پیوسته اند و در تازه ترین خبر بازیگر فیلم هالووین Jamie Lee Curtis نیز همبازی این بازیگران شده است.

ریان جانسون (Rian Johnson)، کارگردان نسخه قبلی فیلم جنگ ستارگان که با عنوان “جنگ ستارگان: آخرین جدای” (Star Wars: The Last Jedi) ساخته شده بود، اینقدر در کارش موفق بود که کمپانی سازنده تصمیم گرفت به وی پیشنهاد ساخت یک سه گانه کاملا جدید در دنیای جنگ ستارگان را بدهد و وی نیز این پیشنهاد را پذیرفت. اما حالا که هواداران این فیلم منتظر ساخت سری جدید این فیلم هستند ، وی باید فیلم دیگری را کارگردانی کند و بعد از آن، به سراغ جنگ ستارگان خواهد رفت. فیلمی که دنیل کریگ در آن در نقش یک کاراگاه، ایفای نقش خواهد کرد.

داستان فیلم درباره یک پرونده قتل است که کریگ در نقش یک کاراگاه، تلاش خواهد کرد که معمای آن را حل کند. جانسون خود فیلمنامه فیلم را نوشته است و فیلمبرداری فیلم قرار است از حدود دو ماه دیگر (نوامبر) آغاز شود.

Knives Out
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن