اخبار روز سریالهااسپین آف

بازگشت اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) برای بازی در چند فیلم مرتبط با The Walking Dead

هشدار اسپویل >> گویا قرار نیست چهره و رکن اصلی سریال The Walking Dead یعنی کاراکتر Rick Grimes رو برای همیشه نبینیم!

به گزارش آریافیلم، با دیدن کامنتها و صحبتهای طرفداران سریال بنظر میاد قسمت پنجم و آخرین حضور  اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) در سریال The Walking Dead بعد از ۸ فصل از اپیزودهای خیلی خوب این سریال بوده و وی حالا میخواد بعد از این همه سال مدتی رو به استراحت و در کنار خانواده بگذرونه. اما آخرین لحظات حضور وی بر خلاف پیش بینی خیلی از طرفداران که شاید وی کشته بشه ، اینطور نبوده و وی با هلیکوپتر به مکانی نا مشخص برده میشه!

مرتبط ← توضیحات Andrew Lincoln درباره جدایی‌اش از The Walking Dead

اما چیزی ار این اپیزود نمیگذرد که amc در خبری از بازگشت دوباره  Rick Grimes برای بازی در فیلمهایی مرتبط با دنیای The Walking Dead میگوید ، اولین فیلم نیز انتظار میره تا در سال ۲۰۱۹ شروع به ساخت شود قراره تا بفهمیم ریک کجا رفته و شورانر سریال تا فصل هفتم یعنی Scott M. Gimple فیلمنامه رو آماده کرده و هنوز کارگردان آن مشخص نیست.

به نقل از amc این فیلم تلویزیونی در واقع شروعی خواهد بود بر فیلمها و سریالهای دیگر در ارتباط با دنیای The Walking Dead. حالا بنظر شما این سریال بدون کاراکتر ریک و با توجه به ریت پایین و افت بیننده سریال در فصلهای اخیر بیشتر از پیش به این سریال ضربه خواهد زد؟ آیا دیگر سریال اسپین آف Fear the Walking Dead رو موفق میدونید؟ آیا زامبی ها اینقدر جذاب هستند که بتوان این سریال را در این حد گسترش داد؟

اینم تصویری از حضور  Jon Bernthal در آخرین حضور Andrew Lincoln در سریال The Walking Dead

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Nicotero (@gnicotero) on

The Walking Dead The Walking Dead The Walking Dead

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن