اخبار روز فیلمها

بازسازی فیلم Face/Off از سوی Paramount و تهیه کننده Fast and Furious در دست ساخت

فیلم Face/Off از آن دسته فیلمهای سرگرم کننده ای بود که شاید خیلی ها با آن خاطره داشته باشند ، فیلمی اثر John Woo ، ساخته ی ۱۹۹۷ است و ساخت بازسازی آن از سوی Paramount و البته با حضور بازیگران جدید به جای  John Travolta و Nicolas Cage در دستور کار کار قرار گرفت…

به گزارش آریامووی، Oren Uziel قرار است تا فیلمنامه ی فیلم را قلم بزند و Neal Moritz تهیه کننده ی Fast and Furious در این فیلم نیز حضور خواهد داشت و David Permut نیز از فیلم اصلی به عنوان تهیه کننده باز خواهد گشت و با توجه به ۲۰ سال زمانی که از ساخت فیلم اصلی میگذرد و تکنولوژیهای روز دنیای هالیوود ، دست کارگردان بسیار باز تر خواهد بود.

«شان آرچر» (جان تراولتا) پلیس وظیفه‌شناسی است که در طی حادثه‌ای پسرش را از دست می‌دهد و قاتلش «کاستور تروی» با بازی نیکلاس کیج است. چند سال از این ماجرا می‌گذرد و پلیس‌ها به دنبال تروی هستند. آرچر، که از غم از دست دادن پسرش افسرده و خشمگین است، با همکارانش تندخویی می‌کند. در طی عملیاتی، تروی به کما رفته و برادرش «پولوکس» را به زندان می‌فرستند.

شان، به پیشنهاد همکارانش، حاضر می‌شود تا صورت خود را با کاستور عوض کند تا به زندان برود و با پولوکس صحبت کند. این کار با موفقیت به اتمام می‌رسد و شان به زندان می‌رود، اما در همین حین، کاستور نیز به هوش می‌آید و می‌بیند که صورتی ندارد. او دکتر را مجبور می‌کند که صورتِ شان را به او بچسباند و پس از این کار، دکتر را می‌کشد. کاستور خود را جای شان جا می‌زند و شانِ اصلی را برای همیشه در زندان محبوس نگه می‌دارد. شان که دیگر نمی‌تواند به قیافهٔ قبلی خود برگردد و نمی‌تواند ثابت کند که کاستور نیست، در زندان می‌ماند. از طرفی، زن و دختر شان کاستور را شان فرض می‌کنند تا این‌که‌شان موفق می‌شود از زندان فرار کند. در پی کشمکش‌هایی، شان و کاستور به هم می‌رسند. کاستور صورت خود را با چاقو برش می‌دهد تا شان هیچ وقت نتواند به قیافهٔ اصلی خود بازگردد، اما موفق نمی‌شود و توسط شان کشته می‌شود. صحنهٔ پایانی فیلم، شان را با صورت واقعی‌اش به همراه پسرخواندهٔ خود، یعنی «آدام»، که پسر تروی است، نشان می‌دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن