اخبار روز فیلمهاتاریخ اکران های جدید

اکران فیلم Tenet دوباره به تاخیر افتاد و از تقویم اکران خارج شد

استودیوی برادران وارنر تاریخ اکران فیلم Tenet را دوباره به تاخیر انداخت. قبلا هم تاریخ اکران چند فیلم مهم هالیوودی تغییر کرده بود و هنوز مشخص نیست فیلم جدید کریستوفر نولان (Christopher Nolan) بالاخره چه زمانی اکران خواهد شد. استودیوی برادران وارنر همچنین اعلام کرده قصد دارد در تبلیغ و انتشار Tenet روش جدیدی را پیش بگیرد.

به گزارش آریامووی، این فیلم ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۷ جولای منتشر شود، و سپس اکران آن به ۳۱ جولای موکول شد. هفته گذشته تاریخ اکران فیلم به ۱۲ آگوست تغییر کرد و در پوسترهای جدید فیلم هم روی این نکته تاکید شد. حالا توبی امریک (Toby Emmerich) رئیس هیئت مدیره استودیوی برادران وارنر طی یک بیانیه اعلام کرده است:

به زودی تاریخ اکران جدید فیلم Tenet ساخته کریستوفر نولان را اعلام می‌کنیم. ما با اکران Tenet مثل بقیه فیلم‌ها به صورت سنتی رفتار نمی‌کنیم و در برنامه تبلیغ و انتشار فیلم روی این نکته تاکید می‌کنیم.

هنوز مشخص نیست این فیلم در پاییز یا زمستان ۲۰۲۰ اکران می‌شود یا نه. برخی از مهم‌ترین فیلم‌های برادران وارنر مثل Wonder Woman 1984 «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» و Dune «تل‌ماسه» قرار است پاییز یا زمستان ۲۰۲۰ اکران شوند، اما اکران فیلم The Batman «بتمن» به سال آینده موکول شده است. پس ممکن است استودیوی برادران وارنر تصمیم بگیرد فیلم Tenet را در سال ۲۰۲۱ اکران کند.

امریک در ادامه بیانیه استودیو آورده است:

هدف ما طی این فرآیند، تضمین موفقیت فیلم‌هاست در حالی که قصد داریم از شرکای خود در سینماها هم حمایت کنیم. ما از حمایت صاحبان سینماها سپاسگزاریم و قصد داریم به منظور اکران این فیلم، منتظر بازگشایی سینماها بمانیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن