اخبار روز فیلمها

اکران فیلم مورد انتظار Fast and Furious 9 باز هم به تعویق افتاد!

کمپانی یونیورسال اعلام کرده است که انتشار فیلم مورد انتظار Fast and Furious 9 «سریع و خشن ۹» یک بار دیگر و این بار تا ماه مه ۲۰۲۱ تاخیر خورده است. این تصمیم دقیقا بعد از خبر تاخیر فیلم No Time To Die «زمانی برای مردن نیست» از نوامبر به اوریل ۲۰۲۱ که دقیقا تاریخ قبلی اکران F9 بود، گرفته شد. این تغییر کاملا منطقی به نظر می‌رسد، زیرا در اخر هفته به سختی جای کافی برای وین دیزل وجود دارد چه رسد به خانواده وین دیزل (Vin Diesel) و یک فوق جاسوس بین‌المللی.

این برایتان جالب خواهد بود که بدانید بعد از شروع ناموفق فیلم جدید کریستوفر نولان (Christopher Nolan) یعنی Tenet نشان داد که بیشتر مخاطبان همچنان علاقه ای به رفتن به سینما های شلوغ در این پاندمیک جهانی را ندارند. با افزایش موج در موارد جدید، احتمال اینکه تا قبل از پایان سال شاهد بیشتر باشیم وجود دارد، پس بهتر است در نظر بگیریم که هر یک از تاریخ های انتشار حال حاضر بی معنی میباشند. حقیقت این است که هیچکس هیچ نظری راجب اینکه زندگی چه زمانی به حالت قبل بر میگردد ندارد و تاریخ های اکران مدام به تاخیر میخورند.

باید انتظار داشته باشیم که در هفته های اینده هم چند فیلم بزرگ دیگر مانند Dune «تل ماسه» و Wonder Woman 1984 «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» در اکران خود تاخیر بخورند. با تمام وجود تمام این ها F9 ارزش صبر کردن را دارد همانگونه که ستاره این فرنچایز میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) اخیراً تایید کرده است که دام و خانواده به فضا میروند. با این حساب تنها چیزی که برای انها مانده سفر در زمان و مشت زدن در صورت دایناسورهاست که بدون شک طرح و ایده F10 خواهد بود. فیلم F9 در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ (۷ خرداد ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن