اخبار فیلمباکس آفیسفیلمها

اولین پیش بینی ها از فروش ۱۰۰ میلیونی فیلم جوکر (Joker) در اولین هفته اکران

اینطور به نظر می رسد که تازه ترین فیلم کمیک بوکی کمپانی وارنر بروس. قرار است یک افتتاحیه خیلی بزرگ تر از انتظار ما را رقم بزند و تبدیل به یکی از عناوین موفق امسال شود. بعد از اینکه نخستین واکنش ها نسبت به فیلم سینمایی جوکر (Joker) فاش شدند، Box Office Pro نیز با انتشار یک گزارش فاش کرد که حالا برای این فیلم یک افتتاحیه آمریکایی ۹۵ میلیون دلاری پیش بینی شده است، در حالی که پیش بینی اولیه خبر از یک افتتاحیه ۷۰ میلیون دلاری داده بود. با این حساب، جوکر می تواند کار خودش را خیلی قوی تر از انتظار ما شروع کند و تبدیل به یکی دیگر از فیلم های موفق WB شود، و با موفقیت خودش این استودیو را مجاب به تولید فیلم های انفرادی درجه بزرگسال بیشتری کند.

با افتتاحیه ۹۵ میلیون دلاری، فیلم جوکر می تواند افتتاحیه ای بزرگ تر را نسبت به فیلم های اخیر ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) تجربه کند؛ فیلم های شزم (Shazam) و آکوامن (Aquaman) که به ترتیب طی افتتاحیه آمریکایی ۵۳٫۳ میلیون دلار و ۶۷٫۸ میلیون دلار فروختند و به مجموع فروش بین المللی ۳۶۴٫۴ میلیون و ۱٫۱۴ میلیارد دلاری دست یافتند. جهت مقایسه با دیگر فیلم های ﺩﯼﺳﯽ بد نیست اشاره کنیم که فیلم لیگ عدالت (Justice League) طی افتتاحیه ۹۳ میلیون دلار فروخته بود و در نهایت توانست بیشتر از ۶۵۷ میلیون دلار در گیشه بین المللی بفروشد. فیلم زن شگفت انگیز (Wonder Woman) نیز یک افتتاحیه ۱۰۳ میلیون دلاری را رقم زد و به فروش جهانی ۸۲۱٫۸ میلیون دلاری دست یافت.

فیلم زن شگفت انگیز به کارگردانی پتی جنکینز (Patty Jenkins) با افتتاحیه ۱۰۳ میلیون دلاری خودش در جایگاه ششم بزرگ ترین افتتاحیه های فیلم های ﺩﯼﺳﯽ قرار دارد، سوپرمن Man of) )Steel هم با افتتاحیه ۱۱۶٫۶ میلیون دلاری در جایگاه پنجم قرار گرفته است. حال جوکر نیز قرار است جایگاه مناسبی در این چارت بدست آورد، و از آنجا که نقدهای خوبی را دریافت کرده و با توجه به امتیاز ۸۵ درصدی در Rotten Tomatoes که اکنون به ۸۸ درصد هم افزایش یافته، می توانیم انتظار داشته باشیم که Joker 2019 تبدیل به یکی از فیلم های موفق ﺩﯼﺳﯽ شود.

در خلاصه داستان فیلم انفرادی جوکر آمده که این فیلم بر محور یک جانی بزرگ مشهور می چرخد و روایت کننده یک داستان کاملا جدید و مستقل است، حکایتی که پیش از این مثلش را در سینما را ندیده اید. کاوش تاد فیلیپس در آرتور فلک با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix)، مردی که از جامعه رانده شده، فقط یک بررسی شخصیت نیست و بلکه داستانی پندآگین بسیار بزرگ است… در این فیلم آقای فینیکس شخصیتی به نام آرتور فلک را به تصویر می کشد، مردی که پا به مسیری می گذارد که او را تبدیل به یک دیوانه بی رحم می کند. فیلیپس این فیلم را بر پایه کمیک بوک خاصی نساخته (فقط الهام گرفته) و داستانی کاملا جدید و نوآورانه دارد، به همین دلیل اینطور تصور می کنیم که جوکر فیلمی خاص و متفاوت باشد.

اکران فیلم سینمایی جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس قرار است از تاریخ چهارم اکتبر (مصادف با جمعه ۱۲ مهر ۹۸) آغاز شود، از ستـارگان این فیلم به شدت مورد انتظار می توانیم به واکین فینیکس (گلادیاتور) در نقش آرتور فلک، زازی بیتز (Deadpool 2) در نقش سوفی داموند که ظاهرا معشوقه آرتور است، رابرت دنیرو (راننده تاکسی) در نقش موری فرانکلین مجری یک برنامه تلویزیونی، فرانسیس کانروی (داستان ترسناک آمریکایی) در نقش پنی فلک مادر آرتور، برت کالن (شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) در نقش توماس وین پدر بروس، مارک مارون در نقش تد مارکو، داگلاس هاج (داستان عامه‌پسند) در نقش آلفرد پنی‌ورث، دانته پریرا اولسون (تو هرگز واقعاً اینجا نبودی) در نقش بروس وین جوان که هنوز بچه است، برایِن کلن (خماری)، شی ویگم (سریال Fargo) و همچنین گلن فلشلر (سریال بری) اشاره کنیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن