اخبار روز فیلمهااخبار فیلممعرفی فیلم

اولین پوستر از فیلم ضد ابرقهرمانی بلک آدام (Black Adam) به همراه تاریخ اکران این فیلم منتشر شد

استودیوی برادران وارنر (.Warner Bros) طی یکسال گذشته نشان داده که می‌تواند یک فیلم خوب و موفق در دنیای ابرقهرمانی DC مثل شزم (Shazam) ساخت و همچنین می‌توان فیلمی با حضور یک ابرشرور در نقش اصلی مثل جوکر (Joker) ساخت که احتمالا در گیشه به فروش ۱ میلیارد دلاری برسد. این‌ها باعث تبلیغ بیشتری برای فیلم بلک آدام (Black Adam) می‌شوند که از حدود ۱۰ سال پیش قرار بوده با حضور دواین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش اصلی ساخته شود. حالا برادران وارنر بالاخره با انتشار یک پوستر جذاب تاریخ اکران این فیلم ابرقهرمانی را اعلام کرده است.

این فیلم با حضور ابرشرور دنیای DC در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران خواهد شد. تاریخی که سال گذشته برای فیلم ابرقهرمانی آکوامن (Aquaman) این استودیو خیلی خوش‌یمن بود و همچنین دو سال پیش در موفقیت فیلم جومانجی: به جنگل خوش آمدید (Jumanji: Welcome to the jungle) به جانسون کمک کرد.

برای کسانی که با بلک آدام آشنایی ندارند در توصیف شخصیت او آمده است: بلک آدام یک شخصیت مصری باستانی بود که برای مبارزه با شزم و خانواده ابرقهرمانی او وارد قرن ۲۱ شد. البته به تازگی شخصیت بلک آدام به عنوان یک ضدقهرمان فاسد معرفی شده که می‌خواهد نام و اعتبار خودش را دوباره به دست آورد.

قطعا کمپانی برادران وارنر قصد دارد نبردی جذاب بین شزم و بلک آدام ایجاد کند، اما وقتی ستاره‌ای مثل دواین جانسون قرار است در اولین فیلم کامیک بوکی خودش حضور پیدا کند، به جای نقش مکمل باید نقش اصلی را به او بدهید. همچنین اگر یک فیلم بلک آدام Black) (Adam موفق بسازید، خودش تبلیغی برای فیلم شزم ۲ (Shazam 2) خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن