انتخاب سردبیرنقد فیلم

اولین واکنش منتقدان به فیلم Avengers: Endgame : اوج احساسی و حماسی بودن یک اثر از MCU

یک دهه شد و بیش از ۲۰ فیلم از دنیای سینمایی مارول (MCU) و سرانجام Avengers: Endgame از راه رسید و بازگشت دوباره ابرقهرمانان و دنباله ای بر فیلم Avengers: Infinity War کاری از برادران Joe و Anthony Russo که فیلم Captain America: Civil War رو نیز کارگردانی کرده اند…

به گزارش آریامووی، ساعاتی پیش شاهد فرش قرمز فیلم Avengers: Endgame در لس انجلس بودیم و اولین واکنش منتقدین بمب توئیتری رو راه انداخت که در این پست میخواهیم نگاهی داشته باشیم به گوشه ای از نظرات ، در حالی که اکثرا فیلم را حماسی و احساسی دانسته اند :

⊕ Steven Weintraub از سایت Collider گفته که همین الان از سینما میام بیرون و پر از حس و حالم. اصلا میشه طرفداری بعد از دیدن فیلم ناامید از سینما بیاد بیرون؟ فیلم از کنار هم قرار گرفتن بخشهای مختلف خوب از آب درامده و سراسر صحنه های کوتاه از کاراکترهای مختلف که دلتون میخواست کاش بیشتر نشونشون میداد. برآیند ۱۰ ساله ی مارول و ممنون از همه کسانی که در مارول کار میکنند.

Perri Nemiroff دیگر منتقد سایت Collider گفته Avengers: Endgame نتیجه بزرگ و نهایی سالها فعالیته و باعث افتخارمه که سالها آن را دنبال کردم ، فیلمی که ببه ما میگه خانواده و ابرقهرمان چیست. در حال حاضر Endgame بهترین فیلم تمام MCU برای من است.

⊕ Wendy Lee Szany دیگر منتقد Collider گفته که : آره بچه ها ، اینم از این ، Avengers: Endgame تفریحی است ، از ابتدا تا پایان ، داخلش اشک داره ، خنده داره ، دست زدن داره و اماده ام تا دوباره ببینمش. قبلش حتما دستشویی رفته باشید که اگر وسط فیلم برید ، تاوان سختی داره!

Jacqueline از سایت RottenTomatoes فیلم رو راضی کننده تر از تمامی قسمتهای قبلی دانسته. او گفته که هواداران آماده باشند که قراره خوب تامین بشن.

⊕ Erik Davis از سایت Fandango فیلم رو شاهکاری حماسی عنوان کرده و آن را نقطه عطف تمام ۲۰ فیلم عنوان کرده است که تنها داستان را تمام میکند بلکه گسترش نیز می دهد. شما شاهد این فیلم هستید ولی در حین حال از فیلمهای دیگر هم مطلع میشوید. اگر Infinity War را عضلات بدانیم Endgame مغز است و ای واای ، چه پایانی. برای دیدن قسمت دوم Infinity War به سینما نروید. این دو فیلم کاملا متفاوت هستند و با این حال در تعریف و تمجید از یکدیگر چیزی کم ندارند.

Peter Sciretta از وب سایت Slash Film گفته که تصور کنید که قراره بهترین ورژن از  Avengers: Endgame را تماشا کنید و با این حال از تمام انتظارات شما فراتر میرود. ۵-۶ بار در فیلم گریه کردم. احساسی و حماسی ترین فیلم MCU. ادای احترامی به ده سال از این دنیای سینمایی

Jim Vejvoda از وب سایت IGN گفته این فیلم بهترین راه برای پایان ۲۲ فیلم بود. اکشن خوب ، لحظات دراماتیک خوب و تک فیلمی که همه را با هم دارد.

⊕ Don Kaye از وب سایت Den Of Geek بعد از دیدن فیلم هضم کردن اون رو سخت دونسته و پایان خوبی بر ده سال از دنیای مارول عنوان کرده که هر گوشه اون شگفت انگیزه…

⊕ Aaron Couch از THR گفته ۹۰% فیلم رو در تیزرها ندیدم و یه سوپرایز به تمام معناس و بزرگترین سوپرایز فان بودن آن است.

Eric Eisenberg از  CinemaBlendگفته این فیلم هر انچه شما نیاز دارید است و حتی فراتر. بازتابی کامل از ۱۱ سال MCU که نتیجه گیری کامل از آن است و بی هیچ حرفی بهترین فیلمی بود که از MCU دیدم.

Laura Prudom از وب سایت IGN هم از هضم سخت فیلم گفته است و آن را بهترین نتیجه گیری از ده سال MCU دانسته است ، قدرتمند ، احساسی و کامل

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن