نقد فیلم

اولین واکنش منتفدین به فیلم Deadpool 2 مثبت است آیا از قسمت اول بهتر؟!

اولین واکنش ها به قسمت دوم فیلم Deadpool  به گونه ای مثبت بوده که موجب شده تا سراسر اینترنت و شبکه های اجتماعی مملو از نظراتی مبنی بر فوق العاده بودن فیلم و کمدی جالب آن باشد. نقد هایی که تا الان نسبت به این قسمت منتشر شده مثبت بوده و این در حالی است که هنوز نمیتوان از نظر بهتر بودن بین قسمت اول و این فیلم با قاطعیت نظر داد. اما چیزی که خیلی به مذاق همه خوش آمده صحنه ی بعد از تیتراژ پایانی فیلم یا همون post-credits این فیلم بوده که لحظاتی تمام عیار را به نمایش گذاشته است.

به گزارش آریافیلم ، کمپانی Fox در ساخت دنباله ی این فیلم و به نوعی مخفی نگه داشتن و فاش نکردن داستان آن به خوبی موجب شده تا خطر اسپویل تماشای این فیلم را خراب نکند. در این قسمت ما شاهد بازگشت Ryan Reynolds در نقش ضد قهرمان داستان با نام Deadpool هستیم که سعی در مقابله با مزدوری با توانایی سفر در زمان به نام Cable و با بازی Josh Brolin را دارد. در این فیلم همچنین ما شاهد معرفی Zazie Beets در نقش شخصیت Domino و Terry Crews در نقش Bedlam و Lewis Tan در نقش Shatterstar به همراه Rob Delaney در نقش Peter هستیم.

این فیلم در تاریخ ۱۸ می و با حضور ستارگان دیگری از قسمت اول مانند Morrena Baccarin , Julian Dennison ,T.J.Miller , Brianna Hildebrand و همچنین  Jack Kesy اکران خواهد شد. در پایین شاهد نظرات داده شده در شبکه های اجتماعی برای این فیلم هستید و همچنین منتظر نقد این فیلم توسط ما پس از اکران فیلم باشید.

 

Steven Weintraub : باید بگم که قسمت دوم فیلم Deadpool بسیار جالب و سرگرم کننده بوده و از ابتدا تا انتهای فیلم مرا خنداند. همچنین باید اضافه کنم که صحنه های بعد از تیتراژ این فیلم فوق العاده هستند. تیم بازیگری این فیلم بدون نقص و عالی است. و اگر بدون اسپویل شدن فیلم به تماشای آن بنشینید برایتان بیشتر لذت بخش خواهد بود.


Matt Goldberg : بالاخره فیلمی که برای پسرای نوجوان ساخته شده باشه رسید!!…نقد من رو در روز دوشنبه در سایت Collider خواهید دید


Mike Ryan : من قسمت اول فیلم Deadpool  را خیلی نپسندیدم اما دیدن قسمت دوم آن باعث شد تا خیلی به من خوش بگذره! همچنین صحنه ی بعد از تیتراژ این فیلم به یکی از صحنه های مورد علاقه ی من تبدیل شد.


David Sims : در این قسمت Deadpool دیگه جدا باورش میشه که در یک دنیای سینمایی قرار داره! (به اینکار در سینما اصطلاحا شکست دیوار چهارم گفته میشود)


Matt Singer : من با این که طرفدار قسمت اول این فیلم نبودم ولی Deadpool 2 را خیلی بیشتر از قسمت اول دوست داشتم که در ابتدا اندکی کند پیش میرود اما تمامی آن قضایا و ماجراها در رابطه با X-Force , Cable و البته شخصیت Peter خیلی شگفت انگیز بودند.


Kate Erbland : این فیلم واقعا لیاقت درجه بندی R را داشت و تمامی آن حضور های افتخاری و صحنه های تیتراژ آن فوق العاده بودند.


Nigel M. Smith : بعد از دیدن این فیلم باید بگم که یکی از بهترین بعد از تیتراژهای پایانی (Post Credit) رو که تا بحال دیدم داشت و باید اضافه کنم که از زمان فیلم Kill Bill Vol 1 تا به امروز فیلم Deadpool 2 یکی از خشن ترین نمایش ها را داشته است. همچنین از فیلم اول بامزه تر بوده و از حالا مرا برای قسمت بعدی مشتاق کرده است همچنین تعدادی جوک خوب هم راجع به کانادا در طول فیلم میبینیم که من به شخصه خیلی ازشون خوشم اومد!


alex : این فیلم از Avengers Infinity War فیلم بهتری است!!


Ben Dreyfuss : صحنه های تیتراژ پایانی و post-credits این فیلم فوق العاده هستند!

 

pb0380_comp_v2002.1023 – Josh Brolin as Cable in Twentieth Century Fox’s DEADPOOL 2. Photo Credit: Courtesy Twentieth Century Fox. DF-11388 – Julian Dennison as Russell in Twentieth Century Fox’s DEADPOOL 2. Photo Credit: Joe Lederer.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن