تریلر فیلم

تریلر فیلم Colette با هنرنمایی Keira Knightley منتشر شد

کمپانی Bleecker Street اولین تریلر درام Colette که براساس داستانی واقعی است را منتشر کرد. فیلم در اوایل امسال در فستیوال Sundance پخش شد و نقد های جنجالی را به همراه داشت. کارگردانی فیلم توسط Wash Westmoreland کارگردان فیلم (Still Alice) صورت گرفته است. Keira Knightley در نقش Sidonie-Gabrielle Colette ظاهر می شود، زنی باهوش که بعد از ازدواج با نویسنده موفق Willy با بازی (Dominic West) از حومه فرانسه به پاریس باشکوه نقل مکان کرده است. سپس Willy او را متقاعد می کند تا کتابی را برای او روح نویسی (یعنی نوشتن به نام کسی دیگر) کند و کتاب زندگی نامه ای او به شهرت می رسد. اما این موفقیت رابطه ی هر دو و بخصوص زندگی Colette را پیچیده می کند، مخصوصا هنگامی که قوانین جنسیتی، جنسیت و محدودیت های اجتماعی مورد پرسش قرار می گیرند.

فیلم فوق العاده به نظر می رسد ولی اگر تا الان و با این توصیفات عاشق فیلم شده اید، توصیه می کنم که این تریلر را نبینید. در تنها ۳ دقیقه تقریبا در کل داستان سفر می کنید، نه که یک داستان واقعی قابلیت اسپویل داشته باشد ولی اگر می خواهید تجربه دیدن فیلم برایتان تازه باشد از خیر تریلر بگذرید و به جای آن تاریخ اکران را در تقویمتان علامت بزنید و مطمئین شوید که از دستش نمی دهید.

colette

در همین اول کار زمزمه های نامزدی اسکار برای بازی Knightley در فیلم به گوش می رسد و بی شک امکانش وجود دارد که این بازیگر سومین نامزدی اسکار خود را برای چیزی که به نظر می رسد یک اجرای بی نظیر باشد، کسب کند. او قبلا هم برای بازی در فیلم های The  Imitation Game و Pride and Prejudice نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.

این فیلم به نویسندگی Westmoreland, Richard Glatzer و Rebecca Lenkiewicz، همچنین شامل بازی Denise Gough, Fiona Shaw, Robert Pugh و Eleanor Tomlinson می شود و در تاریخ ۲۱ سپتامبر برروی پرده سینماها می رود.

خلاصه داستان رسمی:

بعد از ازدواج با یک نویسنده معروف پاریسی که با نام Willy شناخته می شود، Colette از خانه ی بچگی خود در حومه فرانسه به پاریس باشکوه نقل مکان می کند. تنها کمی بعد، Willy او را متقاعد می کند که کتابی را برای او روح نویسی کند. او رمانی زندگینامه ای درباره دختری بذله گو و گستاخ به نام Claudine می نویسد که جرقه پرفروش شدن را می زند. پس از این موفقیت، Willy و Colette به موضوعات اصلی مورد بحث در پاریس تبدیل می شوند و ماجراجویی آن ها منجر به نوشتن ادامه رمان های Claudine می شود. مبارزه Colette بر سر حق خلق اثر و قوانین جنسیتی منجر به غلبه او بر محدودیت های اجتماعی و  ایجاد انقلابی در ادبیات، مد و اظهارات جنسیتی می شود.

 keira-knightly

colette

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن