اخبار فیلم

اولین عکس ها از فیلم Murder on the Orient Express با بازی Johnny Depp , Daisy Ridley و Josh Gad منتشر شد

Murder on the Orient Express نام کتاب داستانی است به نویسندگی Agatha Christie که از جمله کتاب های معروف اوست. این کتاب داستان قتل یک سرمایه دار را در قطار سریع السیر دنبال می کند و کارآگاه پوآرو که که راز این قتل پیچیده را می فهمد. تا به حال اقتباس هایی از این کتاب صورت گرفته، از فیلم سینمایی تا یکی از قسمت های سریال کارآگاه پوآرو. حالا اولین عکس ها از فیلمی جدید به کارگردانی Kenneth Branagh منتشر شده که بر اساس همین کتاب ساخته شده است.

به گزارش آریافیلم، اولین عکس ها از فیلم جدید Murder on the Orient Express به صورت آنلاین منتشر شده است. کمپانی ۲۰th Century Fox اقدام به ساخت این فیلم با اقتباس از روی کتاب مشهور Murder on the Orient Express نوشته ی Agatha Christie نویسنده ی پرآوازه داستان های جنایی به کارگردان Kenneth Branagh کرده است.

Branagh که بازیگر و کارگردان شناخته شده می باشد کارگردانی فیلم های Thor و Cinderella را نیز در کارنامه خود دارد. در این عکس های اولیه همانطوری که میبینیم ( در پایین صفحه ) Branagh خود در نقش هرکول پوآرو را بازی می کند. همچنین بازیگران بزرگ دیگری در این فیلم هستند که عبارت اند از : Johnny Depp و Michelle Pfeiffer و Daisy Ridley و Penelope Cruz و ….

این فیلم در تاریخ ۱۰ نوامبر اکران خود را آغاز می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن