اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

اولین عکس رسمی از فیلم !Shazam با حضور Zachary Levi

بعد از اینکه چند عکس غیررسمی از !Shazam طرفداران را به وجد آورد، حالا کمپانی New Line Cinema رسما از Zachary Levi در نقش !Shazam جدیدترین ابرقهرمان دنیای سینمایی DC رونمایی کرد. این فیلم تفاوت های زیادی با دیگر فیلم های DC یعنی Batman v Superman و Suicide Squad دارد، البته !Shazam از نظر ظاهری و قدرت های خدایی‌اش شباهت هایی به Superman دارد. این فیلم داستان نوجوان ۱۴ ساله ای به نام Billy را روایت می کند که وقتی کلمه ی !SHAZAM را فریاد می زند، به ابرقهرمانی بزرگسال تبدیل می شود. Asher Angel نقش این پسربچه را بازی می کند،‌ در حالی که ستاره ی سریال Chuck یعنی Zachary Levi در نقش Shazam بزرگسال ظاهر می شود. در این فیلم همچنین Jack Dylan Grazer بازیگر فیلم موفق It نقش آفرینی می کند.

David F. Sandberg در مصاحبه ای درباره ی لباس این شخصیت گفته:

می خواستم شنل کوتاه رو به عنوان ادای دینی به نسخه ی اصلی در کامیک ها نگه دارم، چون این چیزیه که Shazam رو از Superman و Batman متمایز می کنه. این لباس شخصیتش رو بیشتر شبیه دوران طلایی ابرقهرمان ها می کنه، و این چیزیه که من دنبالش بودم.

اگرچه ساخت فیلم های Annabelle: Creation و Lights Out توسط Sandberg ممکن است نشان از فیلم تاریک دیگری از DC داشته باشد، اما به نظر می آید !Shazam بیشتر شبیه اولین کمدی دنیای DC یعنی شخصیت Big است. اگر آن ها به دنبال لحنی شبیه شخصیت Big هستند، پس این لباس کاملا مناسب است. لباس کمی احمقانه به نظر می رسد، اما اگر شما یک نوجوان ۱۴ ساله بودید تصورتان از ابرقهرمانی که قرار بود به آن تبدیل شوید دقیقا به همین شکل نبود؟

می توانید این تصویر رسمی را در آخر خبر مشاهده کنید و منتظر تریلر این فیلم باشید که به احتمال زیاد در مراسم کامیک کان امسال پخش خواهد شد.

فیلم !Shazam در تاریخ ۵ آپریل ۲۰۱۹ اکران خواهد شد و در آن بازیگرانی از جمله Grace Fulton, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand, Cooper Andrews, Marta Milans و Ron Cephas Jones نقش آفرینی می کنند.

shazam

shazam

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن