اخبار روز فیلمهاانتخاب سردبیر

اولین شخصیت تراجنسیتی مارول در فیلم The Eternals معرفی می‌شود!

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوی مارول تأیید کرده است که اولین شخصیت تراجنسیتی به MCU (دنیای سینمایی مارول) می‌آید. مارول و «کوین فایگی» سرانجام با فیلم The Eternals «جاودانان» خواسته‌های دگرباشان را اجابت می‌کند. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، تهیه‌کننده‌ی ۴۶ ساله‌ی مارول در حین برگزاری جلسه‌ی پرسش و پاسخی در آکادمی فیلم نیویورک در پاسخ به اینکه آیا برای معرفی شخصیت‌هایی با گرایشات جنسی متمایز به ویژه شخصیت‌های تراجنسیتی دارند یا نه می‌گوید: «بله، قطعاً. به زودی در فیلمی که هم اکنون در حال فیلمبرداری است.»

فایگی از فیلمی نام نمی‌برد اما The Eternals تنها پروژه‌ی سینمایی در حال فیلمبرداری مارول است. در این فیلم انجلینا جولی (Angelina Jolie)، ریچارد مدن (Richard Madden)، کیت هرینگتن (Kit Harington)، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) و سلما هایک (Salma Hayek) ایفای نقش می‌کنند. به گفته‌ی فایگی، فیلم The Eternals یک شخصیت هم‌جنس‌گرا نیز معرفی خواهد کرد که البته ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده است. اوایل دسامبر بعضی از هواداران در کامیک کان برزیل گوشه‌هایی از فیلم The Eternals و شخصیت‌های جولی و هایک را دیدند. فایگی در پنل مارول در سائو پائولو از تریلر رسمی Black Widow «بیوه‌ی سیاه» هم رونمایی کرد، اما این پیش‌نمایش فیلم مرموز «جاودانان» بود که جنجال آفرید.

پس از انتشار پیش‌نمایش گزارش شد که شخصیت جولی با موهای بلوند در فیلم ظاهر شده و در چند صحنه‌ی مبارزه حاضر می‌شود. سایر قهرمانان نیز در گوشه‌های مختلف دنیا ساکن خواهند بود. پروژه‌های بعدی استودیوی مارول شامل Black Widow در تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹)، سریال The Falcon and The Winter Soldier «فالکن و سرباز زمستان» برای پاییز ۲۰۲۰ (پاییز ۱۳۹۹)، The Eternals در ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ماه ۱۳۹۹) می‌شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن