اخبار فیلم

اولین جزییات از فیلم Thor: Ragnarok، از حضور Hulk تا حضور Doctor Strange در این فیلم

روز گذشته اولین عکس های فیلم جدید Thor: Ragnarok منتشر شد که برای همه طرفداران این مجموعه (از جمله خود من) خیلی هیجان انگیز و جالب بود.حالا اطلاعات بیشتری از این فیلم به خبرگزاری ها داده شده است.

به گزارش آریافیلم، دیروز اولین عکس های فیلم جدید Thor: Ragnarok از سوی سازندگان این فیلم منتشر شد و توانستیم نگاهی به فیلم بعدی کمپانی Marvel بیندازیم و حالا وقت آن است که کمی هم درباره قسمت بعدی فیلم Thor صحبت کنیم و جرییات بیشتری درباره آن متوجه بشیم. نکات و جزییات مربوط به این فیلم با وسواس خاصی نگهداری و از انتشار آن ها جلوگیری می شده تا اینکه استودیوی Marvel و Taika Waititi کارگردان این فیلم تصمیم گرفته اند مطالبی درباره این فیلم به ما و طرفداران این مجموعه ارائه دهند.

در مجله EW اینطور آمده است:

“آخرین باری که ما Thor رو دیدیم داشت به سمت جهان خودش پرواز می کرد تا بفهمه کی پشت تمام قضایای the Avengers at the end of Age of Ultron بوده و حالا متوجه شایعاتی درباره Asgard میشه و می فهمه که برادر شرورش Loki در تلاش بوده که هویت پدرشون رو جعل کنه. او که علاقه دارد خودش رهبری Asgard را بر عهده داشته باشد در فراری دادن Hela که زندانی است کارش را شروع می کند و ….”

همچنین گفته شده است که نقش Bruce Banner یا همان Hulk دوست داشتنی نیز در این فیلم حضور دارد. Mark Ruffalo بازیگر نقش هالک تین مسئله را تایید کرده و گفته که حضور هالک در این فیلم پر رنگ است. از طرف دیگر بر اساس مجله EW حضور Benedict Cumberbatch در نقش Doctor Strange در فیلم قطعی است. او قرار است در پیدا کردن Odin به Thor کمک کند.

مسئله مهمی که باید به آن توجه کرد این است که این فیلم درواقع می خواهد مقدمات فیلم Avengers: Infinity War را پایه گذاری کند. فیلم Thor: Ragnarok سوم نوامبر در سینماها اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن