تریلر سریال

اولین تیزر نیمه دوم از فصل چهارم سریال Rick and Morty منتشر شد!

هرساله شبکه Adult Swim در روز دروغ آوریل خبر های خوبی را منتشر می کند. به گزارش آریامووی، امسال هم طبق سنت این شبکه اولین تیزر رسمی از نیمه دوم فصل چهارم سریال زیبا و محبوب Rick and Morty «ریک و مورتی» را منتشر کرده است که شما عزیزان می توانید این تریلر را در بالا تماشا نمایید.

این سریال انیمیشنی ماجراجویی های بی انتهای مردی میانسال به نام ریک و نوه اش مورتی را روایت می کند. ریک یک نابغه الکلی و دانشمندی بی دقت است و مورتی هم پسری مشتاق اما نه چندان باهوش است. این دو با هم وارد عالم های بیشماری می شوند و از آنجایی که همواره به دنبال دردسر هستند، موجب هرج و مرج و بی نظمی در هر عالم می شوند. نیمه اول فصل چهارم بدون اشاره ای با ادامه سریال به پایان رسید و هواداران را وادار کرد تا برای نیمه دوم فصل چهارم تئوری های خود را مطرح کنند.

در فصل چهارم این سریال بازیگرانی همچون جاستین رویلند (Justin Roiland)، اسپنسر گرامر (Spencer Grammer)، تایکا وایتیتی (Taika Waititi)، سم نیل (Sam Neill)، پاول جیاماتی (Paul Giamatti) و کتلین ترنر (Kathleen Turner) به عنوان صداپیشه حضور داشته اند. جاستین رویلند به همراه دن هارمون (Dan Harmon) سازنده و تهیه کنندگان این سریال هستند. نیم فصل دوم فصل چهارم سریال Rick and Morty در تاریخ ۳ مه (۱۴ اردیبهشت) از شبکه Adult Swim منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن