تریلر سریال

اولین تیزر از سریال Batwoman با بازی روبی رز (Ruby Rose) منتشر شد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه CW اولین تریلر از سریال Batwoman (بت وومن) با بازی روبی رز (Ruby Rose) را منتشر کرد که ما اون رو براتون آماده کردیم و در بالا می توانید آن را تماشا کنید…

سریال Batwoman داستان زن جوانی به‌نام کیت کین (با بازی روبی رز) را روایت‌ می‌کند که اشتیاق زیادی به برقراری عدالت اجتماعی از طریق تمرین و آموزش برای انجام مبارزات خیابانی دارد. کرولاین درایز (Caroline Dries)، نویسنده و تهیه کننده سریال The Vampire Diaries (خاطرات خون آشام) و سریال Smallville (اسملویل)، به‌عنوان شورارنر، نویسنده و تهیه کننده اجرایی در سریال Batwoman حضور خواهد داشت.

انتظار می‌رود این سریال با تمام شدن تولید نیمی از قسمت‌های یک فصلش، منتشر گردد، و چیزی که به ذهن طرفداران سریال می‌رسد این است که Batwoman را جایگزین سریال Arrow (ارو) کنند که قرار است بعد ۱۰ قسمت در سال بعدی تمام شود. انتظار می‌رود که این سریال بعد از وقایع Crisis On Infinite Earths پخش شود و قبل از سال ۲۰۲۰ پایان یابد.

صحبت‌های زیادی پیرامون سربال وجود دارد و یکی از آنها ماه پیش، قبل از اینکه سریال Arrow به پایان برسد، این بود که Oliver Queen خودش را در Crisis On Infinite Earths قربانی کرده است تا زندگی بری الن (Barry Allen) را نجات دهد. Batwoman شخصیتی است که سابقه‌ی طولانی در کتاب‌های کامیک دارد و او روز به روز بر شهرتش افزوده می‌شود. اما باید گفت که برنامه‌های CW برای سریال در تاریخ ۱۶ مه، در یک سخنرانی‌ در نیویورک مشخص خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن