اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

اولین تیزر از سریال جدید Inhumans محصول Marvel و ABC

کمپانی Marvel مدتی می شود که بر روی سریال هم حساب جداگانه ای باز کرده و تلاش زیادی دارد تا سریال هایش را نیز به موازات فیلم هایی سینمایی خود پیش ببرد که البته در این کار هم تا حدود زیادی موفق عمل کرده و استقبال خوبی از سریال های این کمپانی که در شبکه های مختلف Netflix و Hulu و … پخش می شود، شده است.حالا اولین تیزر از سریال جدید این کمپانی Inhumans که قرار است توسط شبکه abc پخش شود منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، تازه ترین اخبار منتشر شده در سایت های خارجی در دنیای هالیوود مربوط می شود به تیزری که از سریال Inhumans منتشر شده است. روز گذشته شبکه ABC و کمپانی Marvel اولین تیزر از سریال Inhumans را منتشر کردند که مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. این سریال درواقع سومین سریالی است که Marvel برای شبکه ی ABC آماده می کند. دو سریال قبلی این مجموعه Agents of S.H.I.E.L.D و Agent Carter است که البته Agent Carter بعد از دو فصل کنسل شد و نتوانست موفقیت بزرگی کسب کند.

این تیزر کوتاه است و در آن هیچ تصویری از بازیگران یا صحنه ای از سریال نمایش داده نمی شود. درواقع تیزر با صحبت های Iwan Rheon بازیگر سریال Game of Thrones شروع می شود که در این سریال نقش Maximus را بر عهده دارد.

کمپانی Marvel در ابتدا قصد داشت تا پروژه ی Inhumans را برای اکران در سینما ها گسترش دهد تا درواقع این فیلم جزیی از مجموعه ی MCU باشد و قرار بود این فیلم برای اکران در سال ۲۰۱۸ آماده شود. این اتفاق رخ نداد و Marvel آن را از لیست فیلم های در دست ساخت خود خارج کرد و در ادامه بعد از مدتی اعلام شد که آن را برای پخش در شبکه های تلویزیونی آماده می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن