تریلر فیلمزیرنویس فارسی

اولین تیزر از جیمز باند ۲۵ به همراه ویدیوی اختصاصی زیرنویس فارسی اطلاعات فیلم

در حالی که فیلمبرداری جیمز باند ۲۵ (Bond 2) از همان ابتدا با سختی هایی همراه بود ، اولین تیزر و ویدیوی منتشر شده از فیلم و پشت صحنه آن پر از خنده است….

به گزارش آریامووی، این تیزر کوتاه شامل تصاویری از دنیل کریگ (Daniel Craig) و بازگشتش به صحنه است ، Jeffrey Wright را در نقش Felix و کارگردان Cary Joji Fukunaga میباشد. اگرچه میدانیم جیمیز باند ۲۵ با یک سری درگیری های در ابتدا همراه بود و فاز اول آن فیلمنامه بود که Danny Boyle نظرات خاصی روی آن داشت و باعث شد نویسندگی Robert Wade و Neal Purvis کمی طولانی تر شود ، تا اینکه وی از پروژه جدا شد به تازگی نیز اعلام کرد هیچ وقت به این فیلم باز نخواهد گشت.

بعد از Boyle نوبت به Fukunaga رسید تا بعد از Maniac و Beasts of No Nation یک اثر جیمز باندی نیز در رزومه او جای بگیرد تا باز هم فیلمنامه درگیر تغییرات جدید شود. اما با شروع فیملبرداری کریگ مصدوم شد و البته میدانیم وی بهبود کرده و به سر صحنه بازگشته است.

در ویدیوی زیر تمام اطلاعات فیلم از ابتدا تاکنون را ملاحظه میفرمایید که فقط از آریامووی و با زیرنویس فارسی میتوانید تماشا کنید و در بالا نیز اولین تیزر فیلم قابل ملاحظه است…

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن