جدیدترین عکس از فیلمها

پرواز Felicity Jones و Eddie Redmayne در اولین تصویر The Aeronauts

فیلم The Aeronauts محصول Amazon Studio که در حال حاضر در انگلستان فیلمبرداری می شود، Felicity Jones (بازیگر Rogue One: A Star Wars Story) و Eddie Redmayne (بازیگر Fantastic Beasts and Where to Find Them) که قبلا در کنار هم در فیلم برنده اسکار The Theory of Everything بازی کرده بودند را دوباره در یک فیلم کنار هم قرار داده است. در The Aeronauts، این دو نقش یک زوج ماجراجو را بازی می کنند که تلاش می کنند در یک سفر با بالون به مرتفع ترین نقطه ای برسند که هیچ کس تاکنون به آن نرسیده، که البته احتمال خطرات زیادی هم در این راه وجود دارد.

The Aeronauts به کارگردانی Tom Harper (کارگردان سریال Peaky Blinders) و به نویسندگی Jack Thorne (نویسنده Harry Potter and the Cursed Child) شامل صحنه های بدلکاری در ارتفاع هم می شود، همان طور که Todd Lieberman تهیه کننده فیلم گفته:

اولویت ما در The Aeronauts اعتبار و درستیه. بنابراین تا جایی که ممکن باشه سعی می کنیم روی بالون واقعی فیلمبرداری رو انجام بدیم. این تصویر مال وقتیه که Felicity و Eddie رو به ارتفاع ۶۰۰ متری فرستادیم، در حالی که داشتن فیلمنامه رو هم تمرین می کردن، و این عکس توسط عکاس ما روی هلیکوپتر گرفته شد. خیلی خوشحالیم که Felicity و Eddie به جای بدلکار، خودشون این کارو انجام میدن که باعث میشه به کار ما اعتبار بیشتری ببخشه.

ما این روش را «روش بدلکاری Tom Cruise» می نامیم، که کاملا دیوانه وار و فوق العاده است. در The Aeronauts همچنین بازیگرانی از جمله Tom Courtenay (45 Years), Anne Reid (The Last Tango in Halifax), Rebecca Front (The Thick of It), Vincent Perez (Riviera), Tim McInnery (Game of Thrones), Phoebe Fox (The Hollow Crown) and Himesh Patel حضور دارند.

خلاصه رسمی فیلم The Aeronauts:

The Aeronauts واقع شده در سال ۱۸۶۲ داستان بیوه ثروتمند و جوان Wren (با بازی Felicity Jones) و دانشمند جاه طلب James Glaisher (با بازی Eddie Redmayne) را روایت می کند که تصمیم می گیرند با بالون به بالاترین نقطه ای بروند که بشر تا به حال به آنجا نرسیده است. این یک ماجراجویی در موجودیت و هستی انسان هست، جایی که فشار هوا پایین و شانس زنده ماندن خیلی کم است. در حین اینکه این صعود خطرناک، شخصیت واقعی آن ها را آشکار می کند، این دو رازهایی را درباره یکدیگر کشف می کنند، که به آن ها کمک می کند جایگاه خود را در دنیا پیدا کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن