اخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمهاانتخاب سردبیر

اولین تصویر رسمی از اعضای جوخه‌ی انتحار یا Suicide Squad + بیوگرافی کامل اعضای جوخه

کمی پیش تصویری از گریم کامل جرد لتو-Jared Leto به عنوان  Joker در فیلم‌سینمایی جوخه‌ی انتحار-Suicide Squad منتشر شد که از نظر خیلی‌ها دور از ذهن و غیرمعقولانه بود. ساعاتی پیش دیوید آیر-David Ayer کارگردان این پروژ‌ه‌ی بزرگ سینمایی دو تصویر تازه از بازیگرانش در لباس و گریم کامل منتشر کرده که در این بین تصویر قبلی جوکر نیز عاقلانه جلوه می‌کند!

Suicide-Squad-2016-Task-Force-X-Movie-Characters-Wallpaper

در تصویر منتشر شده از «گروه رزمی مجهول»، که نام دیگری برای جوخه‌ی انتحار است، از سمت راست: آدام بیچ در نقش اسلیپ‌نات، جای کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه در نقش جادوگر، کارن فوکوهارا به عنوان کتانا، جوئل کینامان به عنوان ریک فلگ، مارگوت رابی به عنوان هارلی کوئین، ویل اسمیت به عنوان ددشات، ادویل اکینواکبج به عنوان کیلر کراک و جی هرناندز به عنوان ال دیابلو حضور دارند.

در تصویر دوم نیز می‌توانیم ویل اسمیت را به عنوان ددشات، تمام قد ببینیم و ارزیابی کنیم:

Will-Smith-as-Deadshot-in-Suicide-Squad-Movie-Wallpaper

بیوگرافی کامل اعضای جوخه‌ی انتحار از راست به چپ:

1. اِل دیابلو
نام مستعار ال دیابلو (به معنی شیطان در اسپانیولی) بارها توسط کرکترهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته. اولین بار این اسم توسط لازاروس لین مورد استفاده قرار گرفت که پس از به کما رفتن توسط راهبی بازگردانده شد و بعنوان یک قهرمان شروع به خدمت کرد؛ همچنین روح وی توسط شیطانی تسخیر شده بود -ارتباطی به ال دیابلوی فیلم ندارد- اما شخصی که ما در تصویر مشاهده می‌کنیم “چاتو سانتانا” نام دارد. سانتانا جنایتکاری بود که طی یک عملیات تروریستی برای نابودی یک باند از خلافکاران به شکل اتفاقی زنان و کودکان بی‌گناه را نیز به قتل می‌رساند. او خود را به پلیس معرفی می‌کند و به زندان بل ریو فرستاده می‌شود. پس از انجام مجموعه‌ای از تست‌ها ال دیابلو را به آماندا والر معرفی می‌کنند تا به جوخه‌ی انتحار بپیوندد…

2. کیلر کراک
ویلون جونز در کودکی با بیماری غریبی متولد می‌شود که او را از بدو تولد کریه‌المنظر می‌نمود، -شبیه به بیماری مرد فیلی- مادرش طی بدنیا آمدن او فوت و پدرش او را برای همیشه ترک می‌کند.
جونز در کنار عمه‌ی بداخلاق خود و همراه با آزار و اذیت مداوم رشد می‌کند. او هرگز دوستی نداشت و مایه‌ی مضحکه‌ی دیگران بود و به مرور زمان تبدیل به یکی از جنایتکاران گاتهام می‌رود.
کیلر کراک بواسطه‌ی سیستم بدنی‌اش، بسیار قدرتمند است و به اصطلاح محکم‌تر از انسان‌های معمولی مشت می‌زند!
او همیشه یکی از دشمن‌های تیپیکال “بتمن” بوده اما عموماً تحت سو‌استفاده‌ی سوپرویلین دیگری قرار داشته چراکه کیلر کراک برخلاف زور بازوی‌اش هوش چندانی ندارد.

3. ددشات
فلوید لاوتون در یک خانواده‌ی پر از جنگ و دعوا بزرگ شد. مادر و پدر وی از هم متنفر بودند؛ پدر فلوید تخم تنفر را در دل تک تک اعضای خانواده کاشته بود.
یک روز مادرش، برادر فلوید را متقاعد می‌کند تا پدرش را به قتل برساند؛ آن‌ها فلوید را زندانی می‌کنند اما او ازانجا می‌گریزد و رایفلی بدست می‌گیرد و سعی می‌کند تا به دست برادرش شلیک کند و نگذارد که به یک قاتل تبدیل شود اما طی حادثه‌ای به سر برادرش شلیک می‌کند!

ددشات یکی از بزرگترین مزدوران جهان دی‌سی و مانع بزرگی برای “بتمن” محسوب می‌شود؛ او توانایی استفاده از هرنوع سلاح گرمی را دارد و از فواصل باورنکردنی می‌تواند افراد را به قتل برساند.
ددشات طی ماجرایی وارد زندان می‌شود و در نهایت به آماندا والر و جوخه‌ی انتحار راه میابد.

4. هارلی کوئین
هارلین کوئینزل روان‌پزشک خبره و جوانی بود که بطور داوطلبانه به تیمارستان آرکهام آمد تا با بزرگترین چالش‌های حوزه‌ی روانشناسی روبرو شود.
او پرونده‌ی “جوکر” را بدست گرفت و اطمینان داشت که می‌تواند او را نیز مانند تمام بیماران‌ش درمان کند و بقول خودش برای هر ترفندی که قرار بود بکار ببرد آماده بود.
اما برخلاف انتظارش جوکر، ماهیت وجودی خودش را برای او باز کرد و در رابطه با پدر بداخلاق و کودکی تاریک‌ش گفت. به مرور زمان هارلین کوئینزل شیفته‌ی شخصیت جوکر شد و به مرزهای جنون دست یافت.
هارلین نام خود را به هارلی کوئین -به معنی دلقک- تغییر داد و تا همیشه بعنوان معشوقه و همدست جوکر شناخته شد حتی زمانی که سالیان سال با وی بهم زده بود.

5. ریک فلگ
ریچارد مونتومری فلگ یک فرد نظامی در دوران جنگ جهانی دوم بود که پس از جنگ به تشکیلات دولت و جوخه‌ی انتحار پیوست.
پس از مرگ وی فرزندش آنتونی میلر، با عنوان “ریچارد راجرز فلگ” (ریک فلگی که در فیلم حضور خواهد داشت) وارد عمل شد و گروهکی نظامی برای خود خلق کرد.
پس از یک تراژدی پر فراز و نشیب که در امتداد عملیاتی در کلمبیا به وقوع پیوست، دولت امریکا ریک فلگ جونیور را از نظر قانونی محاصره کرد و آماندا والر با او معامله‌ای کرد تا رهبری جوخه‌ی انتحار را برعهده بگیرد.

6. کاتانا
تاتسو یاماشیرو دختر ساده‌ای بود که در ژاپن زندگی می‌کرد. او دو خواستگار -که باهم برادر بودند- به نام‌های ماسئو و تاکئو داشت. تاتسو سرانجام ماسئو را بعنوان همسر خود برگزید.
پس از مرگ پدر و مادر تاتسو، وی خانواده‌ی خود را تشکیل داد و صاحب دو فرزند شد.
از سوی دیگر ماسئو به یاکوزا (مافیای ژاپن) پیوست و در بخش اسلحه های باستانی سول‌تیکر* را یافت.
او به خانه‌ی یاماشیرو بازگشت و برای بدست آوردن تاتسو با برادرش دوئل کرد. در طی دوئل بطور ناخودآگاه تمام خانه را به آتش کشید و ماسئو را به قتل رساند.
تاتسو پس از پشت سر گذاشتن این تراژدی سول‌تیکر را بدست گرفت و زیر نظر استادی بنام تاداشی تعلیم مبارزه با شمشیر و هنرهای رزمی دید.
وی با هدف برقرای عدالت به ایالت بالتیک واقع در امریکا سفر کرد و در نهایت داستان زندگی‌اش به گاتهام و شوالیه‌ی تاریکی متصل شد…

*Soultaker: شمشیری باستانی است که می‌تواند ارواح را تسخیر کند و همچنین با ارواح اسیرشده ارتباط برقرار کند.

7. ساحر
ژون مونه یک هنرمند مستقل بود که با یک تاجر هنر به اسم الن دِل رابطه‌ای عاشقانه را شروع می‌کند. دِل او را به قصری تسخیرشده توسط شیاطین برای مهمانی دعوت می‌کند.
ژون بطور اتفاقی داخل اتاقی سحرآمیز در قصر مذکور گرفتار می‌شود و با موجودی بنام دزامور روبرو می‌شود. دزامور وردی می‌خواند و ساحر را وارد بدن او می‌کند. پس از این اتفاق شکل ظاهری ژون بطور کامل تغییر می‌کند.
ژون و ساحر دو هویت جدا از هم هستند که در کالبد قرار گرفته‌اند. ژون با وجود ساحر می‌تواند از سحر و جادو استفاده کند و دشمنان خود را شکست دهد.
او بخاطر وعده‌ی آماندا والر مبنی بر کنترل قدرت‌های ماورایی‌اش به جوخه‌ی انتحار می‌پیوندد…

8. کاپیتان بومرنگ
جورج هارکنس در استرالیا و در کنار مادر و ناپدری‌اش بزرگ شد. او در دوران تحصیل دریافت که مهارت فوق‌العاده زیادی در استفاده از بومرنگ و وسائل مشابه آن دارد.
هارکنس در سن هجده سالگی همراه با یکی از دوستان‌ش دست به سرقت از یک مغازه زدند و در امتداد این موضوع ناپدری‌اش او را از خانه بیرون انداخت.
مادر جورج او را به “سنترال سیتی” فرستاد بلکه آینده‌ی خود را در آنجا بسازد اما تصمیم جورج تبدیل شدن به یک جنایتکار حرفه‌ای با استفاده از مهارت‌ش در بومرنگ بود.
کاپیتان بومرنگ در مدت کوتاهی به یکی از دشمنان اصلی “فلش” تبدیل شد و به گروه “روگز” پیوست.
پس از دستگیری، آماندا والر با او در ازای بخشش گناهان‌ش معامله کرد تا به جوخه‌ی انتحار بپیوندد…

9. هنوز بطور رسمی مشخص نشده که آدام بیچ نقش چه کرکتری را ایفا خواهد کرد.
اما با توجه به کاستوم، طناب و اسلحه‌اش می‌توان به راحتی تشخیص داد که او قرار است بعنوان “بلک‌نات” نقش آفرینی کند.
بلک‌نات یک مهندس شیمی در جنوب ایالات متحده بود که در طی ماموریتی از سوی سازمان 2000 کومیته فرستاده می‌شود تا فایراستورم را به قتل برساند.
وی بعداً به سازمان‌های مختلفی از ویلین‌ها می‌پیوندد.

با تشکر از سایت Gotham.ir

جوخه‌ی انتحار (به انگلیسی: Suicide Squad) فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است به کارگردانی دیوید آیر که بر پایه‌ی شخصیت‌های دی سی کمیکس ساخته می‌شود. جوخه‌ی انتحار داستان گروهی از تبهکاران است که دولت، به آنها فرصت رهایی می‌دهد اما ماموریتی که به آنها داده می‌شود همه آن‌ها را به کشتن خواهد داد. در این فیلم جرد لتو در نقش جوکر، ویل اسمیت در نقش ددشات، مارگو رابی در نقش هارلی کویین، جای کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه در نقش جادوگر و جوئل کینامن در نقش ریک فلگ به ایفای نقش خواهند پرداخت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

  1. آقا در مورد شخصیت کیتانا درست ننوشتید و اصلا نفهمیدیم چی نوشتید چون از یه جای داستان با یک شخصیت به یک جای دیگه پریدید!
    و یک چیز دیگه اینکه حالا این آدم خوبه یا بد؟ در مورد ساحره هم همین سوال رو داشتم؟

  2. چهود این فیلم با این همه بازیگر که چندتاشون هم بازیگرای بزرگی هستن . ویل اسمیت و جرد لتو هم که اسکار گرفتن
    فقط امیدوارم بتونن یه فیلمنامه خیلی قوی بنویسن و کارگردان هم بتونه این همه کارکتر رو کنترل کنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن