اخبار روز فیلمها

اولین تصویر از جرد لتو در فیلم Morbius منتشر شد!

اولین تصویر از جرد لتو (Jared Leto) در فیلم Morbius «موربیوس» اسپین‌آف فیلم‌های Spider-Man «مرد عنکبوتی» لو رفت. در این تصویر کلوزاپ لتو را در نقش موربیوس می‌بینیم که در حال نگاه کردن به پشت سر خودش است. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سینما فارس، در این تصویر شاهد نشانه‌های اصلی موربیوس از کامیک یعنی پوست رنگ پریده، دماغ کوچک و دندان‌های خون‌آشامی هستیم. با توجه به اینکه تریلر این فیلم هفته گذشته رده‌بندی سنی شده، احتمالا به زودی شاهد اولین تریلر این فیلم موردانتظار باشیم. آوی آراد (Avi Arad) تهیه‌کننده فیلم قبلا درباره آن گفته بود:

منتظر باشید تا ظاهر اون رو ببینید، اینکه ما چه کاری با این شخصیت کردیم. شما عاشقش میشید. شخصیت‌های جذاب دیگری هم در راه هستن. این تازه اول راهه.

در کامیک‌های مارول، موربیوس یک زیست شناس است که تلاش می‌کند راهی برای درمان بیماری خونی که به آن مبتلا شده پیدا کند. پس از آزمایش کردن داروهای مختلف روی خودش، او به یک خون‌آشام تبدیل می‌شود که با وجود عطش به خون و بیزاری از نور، قابلیت پرواز و قدرت زیاد به دست می‌آورد. فیلم Morbius در تاریخ ۳۱ ژوئیه (۱۰ مرداد ۹۹) اکران خواهد شد.

 

Morbius 
Morbius 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن