اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالهااخبار سریالسریالها

اولین تصاویر سریال سیاست مدار (Politician) ساخته رایان مورفی (Ryan Morphy) توسط Netflix منتشر شد

اولین دسته از تصاویر سریال سیاست مدار (Politician) ساخته رایان مورفی (Ryan Morphy) توسط Netflix منتشر شد.
در این سریال که Netflix سفارش فصل دوم آن را هم داده است، بن پلت(Ben Platt) که برنده جایزه تونی شده بود، اولین بازی خود در تلویزیون به طور ثابت را در نقش پایتون هوبرت ایفا می کند.
به نظر می‌آید مورفی بیشتر از اینکه فضای American Horror Story «داستان ترسناک آمریکایی» را وارد این سریال کرده باشد از تکنیک های خودش در سریال Glee «شادی» استفاده کرده است. برد فالچوک (Brad Falchuk) همکار همیشگی مورفی دوباره در کنار او تهیه‌کنندگی اجرایی سریال را برعهده دارد و جسیکا لنگ (Jessica Lange) بازیگر ثابت American Horror Story دوباره در این سریال با مورفی همکاری می‌کند. گوئینت پالترو (Gwyneth Paltrow) همسر فالچوک هم در این سریال حضور دارد. ابتدا اعلام شده بود باربارا استریسند (Barbra Streisand) بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان چندین اپیزود باشد اما او از این پروژه کناره‌گیری کرد. البته مورفی موفق شد یک افسانه دیگر دنیای نمایشی یعنی بتی میدلر (Bette Midler) را برای بازی در سریال به کار بگیرد.
در سریال The Politician بازیگران دیگری از جمله جودیث لایت (Judith Light)، زوئی دویچ (Zoey Deutch)، لوسی بوینتون (Lucy Boynton) و باب بالابان (Bob Balaban) هم حضور دارند.
سیاستمدار (Politician) ساخته رایان مورفی پر از کمدی تاریک و طنز کنایه ای است که نگاهی نادر به آنچه برای ساخت یک سیاست مدار نیاز است ، ارائه می دهد.

سریال سیاست مدار (The Politician) در تاریه ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن