اولین تصاویر از Army of Thieves، پیش درآمد Army of the Dead

نتفلیکس اولین عکس ها از لشکر دزد ها (Army of Thieves) پیش درامد لشکر مرده ها (Army of the Dead) اثر زک اسنایدر (Zack Snyder) و منتشر کرد که هیچ زامبی ای در اون دیده نمیشه.لادویگ دایتر  (Ludwig Dieter) رمز بازکن المانی که توسط دیو باتیستا به خدمت گرفته میشه تا در طی وقایع فیلم لشکر مرده ها یک محموله با ارزش رو بدست بیاره.

در اولین عکس  دایتر  در کنار دیگر اعضای گروهش که به وسیله Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Guz Khan, and Jonathan Cohen بازی شده ایستاده.گروهی از دزد ها که دور تا دور اروپا رو سفر می کنن در حالی که تلاش می کنن گاوصندوق های که باز کردنشون عملا غیر ممکنه رو باز کنن.و همچنین دو عکس که دایتر رو جلوی یک گاو صندوق عظیم نشون میده یکی تنها و دیگری در کنار  ایمانوئل.عکس چهارم دایتر رو نشون میده که بین  Guz Khan   و Jonathan Cohen روی مبل به سختی نشسته. و در عکس اخر لشکر دزد ها رو در یک ون نظارتی نشون میده.

لشکر دزد ها به نظر قبل از وقایع لشکر مرده ها  و خیلی دور تر از لاس وگاس در جریانه و دنباله ای هست که از زمینه ی زامبی محور فیلم قبلی جدا شده.با ربات زامبی ها که هیچ وقت در فیلم قبلی توضیح داده نشدن و یک انیمیشن که در راهه وحالا هم یک دنباله که بر روی سرقت تمرکز داره و مرده ها رو خارج از داستان نگه داشته. داره جهان جدید اسنایدر رو به جهات هیجان انگیزی می کشونه.

اسنایدر داستان اصلی فیلم لشکر دزد ها رو به همراه  شی هاتن (Shay Hatten) که فیلنامه هم رو نوشته توسعه داده. در حالی که Schweighöfer  فیلم رو کارگردانی می کنه. اسنایدر و Schweighöfer و دبرا اسنایدر و وسلی کالر و دن ماگ تهیه کنندگی فیلم رو بر عهده دارن.

و این هم خلاصه رسمی لشکر دزد ها :

بانک دار یک شهر کوچک وقتی که یک زن مرموز اون رو در یک گروه ازتحت تعقیب ترین خلافکارن اینترپل  برای باز کردن بزرگ ترین و افسانه ای ترین و امن ترین گاوصندوق های سراسر اروپا استخدام میکنه غرق یک ماجراجویی عظیم  میشه .

لشکر دزد ها برای پخش در نتفلیکس در پاییز امسال برنامه ریزی شده.

دیدگاهتان را بنویسید