اخبار فیلم

اولین عکس منتشر شده از فیلم جدید Jurassic World 2 و جزییات ابتدایی

بالاخره و پس از انتظار های زیاد اولین تصویر از فیلم Jurassic World 2 یا پنجمین فیلم از مجموعه ی Jurassic Park منتشر شده و اطلاعاتی درباره این فیلم به ما و طرفداران این ژانر می دهد.

به گزارش آریافیلم، تولید و تهیه فیلم Jurassic World 2 که پنجمین فیلم از مجموعه Jurassic Park است در کشور انگلستان در حال انجام است و حالا اولین عکس های رسمی از این فیلم منتشر شده. البته این عکس ها دقیقا رونمایی از یک اثر نیستند و نمی شود از دیدن آن ها به نکات مهمی درباره فیلم پی برد ولی به هر حال از هیچی بهتر است!

کارگردانی قسمت اول فیلم Jurassic World بر عهده Colin Trevorrow بود اما حالا شخص دیگری بر صندلی کارگردانی این فیلم تکیه کرده، کارگردان فیلم های The Impossible و A Monster Calls آقای J.A. Bayona کارگردانی قسمت دوم فیلم را عهده دار شده و دلیل این مسئله رفتن Trevorrow به کهکشان های دور است. Trevorrow در حال حاضر کارگردانی فیلم Star Wars: Episode IX را انجام می دهد و این مسئله مانع از حضورش به عنوان کارگردان در فیلم Jurassic World برای بار دوم شد با این حال نمی شود او را صد در صد از کار کنار گذاشت و او در بین عوامل فیلم وجود دارد.

Trevorrow در این فیلم نویسندگی فیلمنامه را با کمک Derek Connolly انجام داده و از سوی دیگر با همراهی Frank Marshall در نقش تهیه کننده فیلم فعالیت می کند که در نتیجه تغییرات در این فیلم خیلی زیاد و چشمگیر نبوده است.

چیز زیادی از قسمت دوم دنیای ژوراسیک فاش نشده و ما هم خبر نداریم اما یکی از نکاتی که از آن ها با خبریم این است که Chris Pratt و Bryce Dallas Howard هر دو برای ایفای نقش های قبلی خود در فیلم حضور دارند. از دیگر بازیگران این فیلم می توان به BD Wong و Toby Jones و Ted Levine و … اشاره کرد اما باز هم مثل فیلم قبلی نمی دانیم که دقیقا داستان چطور و کجا اتفاق می افتد.

فیلم در تاریخ ۲۲ ژوئن سا ۲۰۱۸ اکران می شود و در آینده قطعا خبر های بیشتری منتشر خواهد شد پس با ما همراه باشید.

عکس منتشر شده:

 

 

 


 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن