اولین تریلر Rutherford Falls سیتکام جدید مایکل شور و اد هلمز

سرویس استریمینگ پیکاک تریلر جدیدی را از سریال کمدی جدیدش  Rutherford Falls منتشر کرد. این تریلر بر روی دوکاراکتر اصلی سریال که ایفاگر نقش های آنها جانا اشمیدینگ (Jana Schmieding) و اد هلمز (Ed Helms) هستند می باشد که میخواهند تا کمک کنند شهرشان ،‌ریشه های فرهنگی اش را از یاد نبرد. هلمز در این سریال نقش نیتان رادرفوردی را بازی میکند که از فرزندان یکی از بنیان گذاران اصلی شهر است.

رادفورد در این تریلر می جنگد تا مجسمه تاریخی بنیانگذار را در همان جایی که هست،‌نگه دارد که اتفاقاً در وسط جاده است و ریگان ولز (اشمیدینگ) میخواهد تا موزه ای داخل یک کازینو برای بزرگداشت تاریخ بومی آمریکا بسازد،‌حتی اگر مردم Rutherford Falls واقعا به این موضوع اهمیتی ندهند و این دو دوست به شدت صمیمی و قدیمی با هم متحد می شوند تا توجه مردم شهر را به سمت گذشته تاریحی شهر جلب کنند.

بنظر می آید سریال جالبی باشد و گویا پیکاک میخواهد مژده ی این را دهد که این سریال کمدی جدید نویسندگان خوبی داشته است که از میان آنها می توان Sierra Teller Ornelas را نام برد که در سریالهایی همچون Brooklyn Nine-Nine و Superstore نیز حضور داشته است و علاوه بر هلمز  و اشمیدینگ، سایر بازیگران Michael Greyeyes (I Know This Much Is True), Jesse Leigh (Heathers) و Dustin Milligan (Schitt’s Creek) هستند و لازم به ذکر است که نام هلمز در میان سازندگان اصلی سریال نیز دیده می شود.

سریال Rutherford Falls در تاریخ 22 آوریل برابر با پنج‌شنبه 2 ارديبهشت 1400 پخش خواهد شد.

Rutherford Falls Rutherford Falls

دیدگاهتان را بنویسید