اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر از فیلم The Meg و نبرد Jason Statham غول پیکر

کمپانی فیلم سازی Warner Bros اولین تریلر از عنوان اکشن The Meg را منتشر کردند، که مثل بمب صدا کرد.

Jason Statham ستاره ی این فیلم نقش کاپیتان ناو و غواص را برعهده دارد. او استخدام شده تا با یک کوسه ی ماقبل تاریخ مقابله کند و تیمی از دانشمندان که در زیر آب گیر افتاده اند را نجات دهد.

Jon Turteltaub کارگردان عناوین National Treasure و The Sorcerer’s Apprentice در این فیلم با Dean Georgaris  با فیلم قبلی Lara Croft Tomb Raider: Cradle of Life و Jon Hoeber و Erick Hoeber (فیلم قرمز) بعنوان فیلمنامه نویس همکاری داشته، به نظر می آید Turteltaub  آماده است هرکاری می تواند برای این عنوان انجام دهد.

پروژه پر انرژی و بی باکانه است و بودجه ی زیادی صرف ساختش شده است، حضور Turteltaub ، یک کوسه ی ماقبل تاریخ و تیم بزرگ تولید این موضوع را ثابت می کند.

دیگر بازیگران این فیلم شامل این افراد می شوند:  Li Bing-BingCliff CurtisRainn WilsonRuby Rose,Winston ChaoPage KennedyJessica McNameeÓlafur Darris Ólafsson,Sophia Shuya Cai و  Masi Oka

خلاصه داستان این عنوان:

در فیلم، یک زیر دریایی – متعلق به یک پروژه ی تحقیقاتی بین المللی – توسط جانوری عظیم الجثه مورد هجوم قرار می گیرد، که سابقا تصور می شد منقرض شده است و حالا در عمیقترین قسمت های اقیانوس آرامیده است. حالا خدمه در زیر دریا گیر افتاده اند. پس از مدتی ازین واقعه، قواص حرفه ای Jonas Taylor (Jason Statham) توسط اقیانوس شناس چینی (Winston Chao) استخدام می شود تا خدمه و کل اقیانوس را از دست این هیولا نجات دهد. این کوسه ی ماقبل تاریخ ۷۵ فوت طول دارد و به مگالودون معروف است.چیزی که هیچ کس نمی تواند تصورش را بکند این است که Taylor  چند سال قبل با چنین موجود وحشتناکی رو به رو شده است. حالا او باید با ترسش رو به رو شود و زندگی اش را برای نجات افراد گیر افتاده به خطر بیندازد. این موقعیت او را یک بار دیگر با بزرگترین و طویل ترین شکارچی تاریخ رو در رو می کند.

the meg

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن