تریلر فیلمکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: روی زیبای دنیای DC در اولین تریلر !Shazam

Warner Bros و New Line Cinema اولین تریلر فیلم ابرقهرمانی مورد انتظار !Shazam از دنیای گسترده DC را منتشر کردند. !Shazam پروژه ی امیدوار کننده ای در بین فیلم های DC است، مخصوصا حالا که در دنیای شاد و متفاوتی از فیلم های کنونی و تاریک DC روایت می شود. این فیلم به کارگردانی David F. Sandberg داستان نوجوان ۱۴ ساله ای به نام Billy را روایت می کند که وقتی کلمه ی !SHAZAM را فریاد می زند، به ابرقهرمانی بزرگسال تبدیل می شود. Asher Angel نقش این پسربچه را بازی می کند،‌ در حالی که ستاره ی سریال Chuck یعنی Zachary Levi در نقش Shazam بزرگسال ظاهر می شود. در این فیلم همچنین Jack Dylan Grazer بازیگر فیلم موفق It نقش آفرینی می کند. با وجود اینکه این فیلم در دنیای DCEU جریان دارد، اما کاملا با Batman v Superman و Man of Steel متفاوت بوده و لحن شاد و خانوادگی تری دارد، بنابراین یک تجربه جدید در دنیای فیلم های ابرقهرمانی خواهد بود.

وقتی به لحن شاد فیلم توجه کنیم، احمقانه بودن لباس Shazam هم کاملا قابل درک است. بازی Levi در نقش پسربچه ای که به قدرت های ابرقهرمانی‌اش واکنش های جالبی نشان می دهد خیلی بامزه است، او مثل ادغام دو شخصیت Big و Luke Cage است. اما مهمترین نکته، شیمی بین Levi با Grazer است که به نظر می‌ آید درون مایه اصلی فیلم هم هست. بعد از تماشای تخریب شهرها توسط Superman و مبارزه Batman با خلافکارها، خیلی نشاط آور است ابرقهرمانی را ببینیم که از قدرت هایش لذت می برد، در حالی که بهترین دوستش آن ها را برای نمایش در Youtube ضبط می کند. پرواز کردن او خیلی بامزه خواهد بود.
به نظر می آید چهره جادوگر با بازی Djimon Hounsou و Dr. Thaddeus Sivana با بازی Mark Strong کمی دستکاری شده است، ما حتی چهره Hounsou را نمی بینیم، اما اصلا اشکالی ندارد. نکته مهم تریلر، نمایش لحن فیلم و همکاری دونفره Levi و Grazer است، و خیلی هم خوب است که به همان اندازه که Shazam را دیدیم، Billy Batson را هم می بینیم. حالا زمان زیادی تا اکران فیلم مانده تا شخصیت های دیگر و شرورهای فیلم را هم بشناسیم.
چون این فیلم در دنیای DCEU اتفاق می افتد، هنوز نمی توانم با اطمینان بگویم فیلم فوق العاده ای خواهد شد، چون من تریلر Suicide Squad را خیلی دوست داشتم، اما نتیجه کار اصلا خوب نبود، اما با این وجود در مورد این فیلم به شدت هیجان زده ام.
نویسندگی این فیلم برعهده Henry Gayden براساس داستانی از Darren Lemke است و در آن بازیگرانی از جمله Grace Fulton, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand, Cooper Andrews, Marta Milans بازی می کنند.

shazam

!Shazam در تاریخ ۵ آپریل ۲۰۱۹ (۱۵ فروردین ۹۸) اکران خواهد شد.

خلاصه ی رسمی !Shazam:

همه ی ما در خود یک ابرقهرمان داریم، فقط به کمی جادو نیاز است تا این ابرقهرمان خودش را نشان دهد. در مورد Billy Batson (با بازی Angel) این قدرت با فریاد یک کلمه پدیدار می شود: !SHAZAM. این پسر ۱۴ ساله و یتیم می تواند به لطف یک جادوگر به ابرقهرمان بزرگسال به نام Shazam (با بازی Levi) تبدیل شود. این بچه در بدنی خدایی و قدرتمند، از حضور به شکل نسخه ی بزرگسال خودش لذت می برد و کاری را می کند که هر نوجوانی با به دست آوردن قدرت های ابرقهرمانی خواهد کرد: از آن ها لذت می برد! آیا می تواند پرواز کند؟ آیا دید X-ray دارد؟ آیا می تواند از دستانش صاعقه پرتاب کند؟ آیا می تواند از امتحان های مدرسه فرار کند؟ Shazam می خواهد با بی دقتی یک بچه محدودیت مهارت هایش را امتحان کند. اما او باید هر چه زودتر طرز استفاده از این قدرت ها را یاد بگیرد تا بتواند در مقابل نیروهای شیطانی زیردست Dr. Thaddeus Sivana با بازی Mark Strong بایستد.

shazam

 shazam

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن