تریلر فیلم

اولین تریلر فیلم حماسی Outlaw King با بازی Chris Pine از شبکه Netflix

Netflix اولین تریلر فیلم مورد انتظار تاریخی حماسی Outlaw King به کارگردانی David Mackenzie کارگردان Hell or High Water را منتشر کرد. این فیلم براساس داستانی واقعی Chris Pine را در نقش Robert the Bruce قرار داده، مردی که طی اشغال اسکاتلند توسط Edward I از یک نجیب زاده شکست خورده به یک قهرمان یاغی تبدیل می شود. Robert که ادعای پادشاهی اسکاتلند را دارد، یک ارتش جمع کرده و در مقابل ظلم ارباب انگلیسی خود و پسرش، شاهزاده ولز می ایستد.

زمان زیادی از حکمرانی فیلم هایی مثل Braveheart و Gladiator و The Patriot بر باکس آفیس گذشته، اما به نظر می آید Outlaw King هم فیلمی حماسی در همان حد و اندازه ها باشد، خشن، عالی و هیجان انگیز. Pine بازیگر ماهری است و خیلی مشتاقیم او را در چنین نقش متفاوتی ببینیم، بازیگران مکمل هم عالی به نظر می رسند.

Mackenzie فیلمساز اسکاتلندی که با فیلم Starred Up مورد توجه همگان قرار گرفت، سپس در فیلم وسترن نامزد اسکار Hell or High Water با Pine همکاری کرد. Outlaw King فیلم کاملا متفاوتی برای Mackenzie است، اما به نظر می آید او بر داستان و ساختار فیلم تسلط کامل دارد. این فیلم به زودی و در اوایل سپتامبر اکران می شود و همچنین یکی از فیلم های مورد توجه جشنواره TIFF  است.

در Outlaw King بازیگران دیگری از جمله Bash Doran, James MacInnes, Mark Bomback, David Harrower, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh, Billy Howle, Tony Curran, Stephen Dillane, James Cosmo, Sam Spruell نیز حضور دارند.

Outlaw King در تاریخ ۹ سپتامبر در Netflix و برخی سینماهای معتبر نمایش داده می شود.

خلاصه رسمی داستان Outlaw King:

Outlaw King داستان ناگفته‌ی Robert the Bruce را روایت می کند که طی اشغال اسکاتلند توسط Edward I از یک نجیب زاده شکست خورده به یک قهرمان یاغی تبدیل می شود. Robert با وجود عواقب خطرناک، ادعای پادشاهی اسکاتلند را دارد و با ارتشی از مردان سلحشور به جنگ با ارتش قدرتمند شاه ظالم و پسرش می رود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن