تریلر فیلم

اولین تریلر فیلم کمدی اسلشر Slice محصول کمپانی A24 با بازی Zazie Beetz

زمانی که نام‌هایی مانند Hereditary، The Witch و Under the Skin را در فهرست فیلم‌‌های کمپانی A24 می‌بینیم، شکی نیست که این کمپانی به یکی از نام های مهیج و غیر قابل پیش‌بینی ژانر ترسناک در چند سال اخیر تیدیل شده است. اما با کمدی اسلشری مورد انتظار Slice، به نظر می‌رسد قرار است فیلمی خلاف استانداردها ببینیم.

Chance Bennett که با نام Chance the Rapper نیز شناخته می‌شود، در کنار بازیگر Deadpool 2 یعنی Zazie Beetz در این کمدی ترسناک بازی می‌کند و نقش پیک پیتزا را به عهده دارند. آنها زمانی که تصمیم می‌گیرند معمای قتل چند پیک پیتزا را کشف کنند خود را در مقابل تمام شیاطین می‌بینند. اما این تمام ماجرا نیست، آنها متوجه می‌شود که پیتزا فروشی آنها بر روی دروازه جهنم واقع شده است، خیابانی برای ارواح، گرگینه‌ها و چند ابرقهرمان مخوف که می‌خواهند وارد این خیابان شوند.

Austin Vesely کارگردان، که پیش از این دو موزیک ویدئوی Chance به نام‌های Sunday Candy و Angels را کارگردانی کرده است، پشت دوربین قرار گرفته و اولین فیلم بلندش را می‌سازد، فیلمی که چند سال پیش قرار بود به صورت کوتاه ساخته شود. بعد از آن او فیلم‌نامه را بازنویسی کرد و به گفته خودش آن را به «فیلم Magnolia با ارواح، یه چیزی شبیه شوخی» تبدیل کرد، البته متاثر از Paul Thomas Anderson تا Twin Peaks. خب قرار است چه چیزی ببینیم؟ فیلمی جذاب، غیرمنتظره و درست در لیست کمپانی A24، که خودتان در تریلر خواهید دید.

Paul Scheer، Rae Gray و Joe Keery دیگر بازیگران فیلم هستند و اگر چه تاریخ دقیق اکران رسما اعلام نشده اما تا پایان ۲۰۱۸ در سینماها اکران خواهد شد.

حالا نگاهی به خلاصه داستان Slice:

در شهر جن زده کوچکی، زمانی که چند پیک پیتزا هنگام کار کشته می‌شوند، دو بازمانده از این قتل‌ها (Zazie Beetz بازیگر Atlanta و Chance the Rapper بازیگر تازه‌کار) تصمیم می‌گیرند معمای پشت‌پرده این قتل‌ها را کشف کنند. Slice اولین فیلم بلند Austin Vesely است که تاکنون تنها دو موزیک ویدئو برای Chance، به نام‌های Sunday Candy و Angels، ساخته است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن