تریلر فیلم

اولین تریلر فیلم هولمز و واتسون (Holmes & Watson) با بازی ویل فرل و جان سی رایلی

استودیوی سونی پیکچرز (Sony Pictures) اولین تریلر فیلم هولمز و واتسون (Holmes & Watson) با بازی ویل فرل (Will Ferrell) در نقش شرلوک هولمز (Sherlock Holmes) و جان سی رایلی (John C. Reilly) در نقش همکارش جان واتسون (John Watson) را منتشر کرد. نکته این است که در این فیلم هولمز و واتسون هردو احمق هستند، اما این داستان به نظر خیلی خوب از کار درآمده است. در این فیلم این دو نفر باید پروفسور Moriarty (با بازی رالف فاینس (Ralph Fiennes)) را متوقف کنند وگرنه او ملکه را می کشد.

اگرچه همکاری قبلی فرل و رایلی فیلمی به کارگردانی آدام مک‌کی (Adam McKay) بود، فرل در این فیلم با اتان کوهن (Etan Cohen) کارگردان فیلم سرسخت شدن (Get Hard) همکاری می کند، که فیلمنامه فیلم را نیز نوشته است. از جمله فیلم های قبلی کوهن می توان به مردان سیاهپوش ۳ (Men in Black 3) و تندر استوایی (Tropic Thunder) اشاره کرد. اگرچه انتظار نداریم هولمز و واتسون یک کمدی کلاسیک باشد، اما نمی توان انکار کرد که فرل و رایلی ارتباط متقابل فوق العاده ای با یکدیگر دارند، و این فیلم روش بامزه ای برای همکاری مجدد آن هاست.

همچنین وقتی به عمق و سنگینی زیادی که به شخصیت شرلوک داده شده توجه می کنیم، مخصوصا در سریال شاهکار شرلوک (Sherlock) محصول BBC، شاید جالب باشد که نسخه ای طنز از شخصیتی که حدود یک قرن است در فیلم و سریال های مختلفی از آن استفاده شده را ببینیم. قطعا در این فیلم شاهد شوخی هایی با آن فیلم و سریال ها مخصوصا همین سریال شرلوک BBC خواهیم بود، مخصوصا در صحنه ای که هولمز با کمک گرفتن از قدرت ذهنش یک زنبور را می کشد.

فیلم هولمز و واتسون در تاریخ ۲۱ دسامبر اکران خواهد شد و در آن همچنین ربکا هال (Rebecca Hall)، راب برایدون (Rob Brydon) و کلی مک‌دونالد (Kelly Macdonald) حضور دارند.

برای مشاهده تریلر این فیلم به کانال تلگرام آریامووی به آدرس ariamovie@ مراجعه فرمایید.

خلاصه داستان رسمی فیلم هولمز و واتسون:

نسخه ای خنده دار از داستان شخصیت های شرلوک هولمز و جان واتسون خلق شده توسط سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle).

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن