اولین تریلر فصل سوم سریال Doom Patrol منتشر شد

درست است که با کمی سرچ گوگل اینگونه میگوید که قسمت آخر سریال Doom Patrol سال گذشته منتشر شده است، ولی بنظر می آید زمان زیادی از انتشار این سریال گذشته است و سرانجام اولین تریلر فصل سوم نیز منتشر شد و زمان پخش آن نیز اعلام شد…

به گزارش آریامووی، Doom Patrol بر اساس کامیکی به همین نام روایتگر ماجرای گروهی است که از تصادفی مرگبار جان سالم بدر برده اند ولی از لحاظ فیزیکی و روحی همگی به شدت آسیب دیده اند. اگرچه این تصادف برای آنها قدرتهای ابرقهرمانی را نیز به همراه داشته است و از بازیگران آن می توان به Brendan Fraser در نقش Robotman و Matt Bomer در نقش Negative Man و April Bowlby در نقش  Elasti-Woman و Diane Guerrero در نقش Crazy Jane و در نهایت Joivan Wade در نقش Cyborg  اشاره داشت که همگی تحت رهبری Timothy Dalton در نقش Niles Caulder میباشند.

فصل دوم سریال، معرف Abigail Shapiro در نقش Dorothy بود که میتوانست دوستان خیالی را به زندگی واقعی بیاورد، اگرچه ممکن بود پیامدهای خوبی هم نداشته باشد.

اما ساعاتی پیش تریلر فصل سوم نیز منتشر شده است و 3 اپیزود اول فصل سوم از 23 September برابر با ۱ مهر منتشر خواهد شد که میتوانید روی یوتیوب یا کانال تلگرام آریامووی آن را تماشا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید